Válka světů (2005)

Maxické dvousloví na které jsem se těšil jako malé děcko na matčin prs. Jak se blížil čas pravdy, byl jsem stále napjatější a napjatější - a pak to přišlo: den D, hodina H, kino K, sedadlo S,...no zkrátka jsem tam dřepěl, posrkával Colu a čekal na to. Byl jsem natěšenej jak ratlík na pěknou pudlici. Tramtarará, film začal. Úvod a: what is it? Jsem tady správně na katastrofickej film, nebo jsem si spletl sál a šel sem na nějakou parodii? Byl jsem lehce zmaten, leč můj zmatek naštěstí neměl dlouhého trvrání. Poté, co jsem prvně zaslechl ten ohlušující a fantastický zvuk, dřepl jsem si jak přibitej a ani nedýchal. To mi vydrželo po celou dobu týhle skvělý podívaný, leč, konec mě opět vrátil do reality Hollywoodského "bijáku". Kdyby tam nebyl ten sentimenální začátek a konec, schutí bych dal 5*.

Troja (2004)

Tak POMO mě nasral. Myslel sem že filmům rozumí. Kurva je to bomba film u kterýho je vidět kam ty prachy šli!

Scary Movie 3 (2003)

Tvůrci sem chtěli narvat všechno co za poslední léta viděli a to je právě ta chybka. Všechno nakonec působí přeplácaně. No a samozřejmě tomu všemu chybí scénář-ale to je u těhle filmů běžný. Přesto je to nejlepší díl z celé trojice, jen škoda že si tam Pamelka nezahrála dýl!

Zakázané ovoce (1998)

Super, paráda, klobouk dolu - nečekal sem to!

Dopisy v krajkách (2000) (TV film) odpad!

Neuvěřitelná, neuvěřitelná prasárna. Nechápu jak v tom může hrát tolik známejch herců a jak to mohla produkovat ČT. No a ta scéna s tim koňem-hnus!

Neprůstřelný mnich (2003)

Vcelku zajímavej námět, dobrý herci ale ta režie! to je bída. Paul Hunter se do svýho prvního velkýho filmu snažil nacpat vše co viděl v jinech úspěšnech filmech, viz. Matrix, Tygr a drak. Vůbec se mu to ale nepovedlo. Úvodní bitka na lávce vybadá hodně bídně, a to hlavně "díky" zrychlenejm záběrům. Řekl bych že tenhle film by mohl mít potenciál kdyby se scénář dotáhl do konce a hlavně kdyby to režíroval John Woo. Jo ale Karel Roden jako důchodce vypadal hodně cool!

Let černého anděla (1991) (TV film)

Po prvních 5-ti minutách jsem si říkal že to bude další "Top Gun", jenže pak to přišlo. Skvělej zvrat příběhu, díky němuž jsem tenhle film dodíval až do konce. No a samozřejmě perlička v podobě Jonathana Mostowa :)

Mulholland Drive (2001)

Lynch chtěl asi za každou cenu šokovat a co nejvíc zamotat děj, což se mu taky zdařile povedlo ale když ten film pochopíte tak musíte uznat, že je fakt úžasnej. Tyhle filmy se asi točej proto, aby o nich člověk mohl přemejšlet až pude cestou z kina!

Neporazitelný (2002)

Parádní boxerská podívaná se super nápadem vkládání titulků. Sem rád že na úkor Wesleyho si zde zahrál Ving svoji one man show. Walter Hill to skvěle vymyslel a ještě líp natočil-a ta hudba!

Jak ztratit kluka v 10 dnech (2003)

Naprosto úžasná romatnická komedie s VYNIKAJÍCÍMI herci! Ani na chvíli sem se nenudil. Žádná zbytečná slaďárna, prostě paráda. Jo a ještě si neodpustim si do vás rejpnout vy rádoby "intelektuálové" kteří dáváte jenom 2 a míň * - zkuste se zamilovat :) No a to co napsal Petr Cífka (a nejen on), mě nasralo-jo posral sis to u mě chlape :) Bože radši čumte na intelektuální filmy a tyhle filmy pro NÁS radši nechte bejt. To sem se rozkecal co-ale nasrali ste mě! fakt