V jako Vendeta (2005)

Když jsem před rokem četl o přípravách tohohle filmu, čekal jsem úplně něco jiného než to, čeho jsem byl svědkem v kinosále. Ale dobré filmové tempo mě do filmu vtáhlo, ale ten pravý filmový zážitek pro mě nastal, až když Nat ztratila vlasy. Od té chvíle jakoby se film utrhl ze řetězu. I Natalie se zbavením své bujné hřívy odprostila od průměrného herectví a rozehrála navísost úchvatný koncert, což podtrhla scéna z mučení, která se pro mě stala jednou z nejlepších filmových scén co jsem kdy ve filmu viděl. Samozřejmě s tim mučení nemělo co dočinění. Vážně mě velice mile tento snímek překvapil a z kina jsem odcházel krásně rozzářen. Myšlenka je neprůstřelná!! Svatá pravda

Oběti a vrazi (2000)

Skvělý a nevšední český film, který by si zasloužil umější režii a né tak uřvaný začátek. Takovéhle filmy mají smysl. Děkuji

Druhá šance (1999)

Vynikající film, který umě zachycuje konec jedné životní etapy. Je dobré vidět, že se i takové téma dá zfilmovat umě, a bez zbytečného povyku, což je tak atypické pro český film.

Žraloci 3D (2004)

Příšerná a naprostá nuda. Tento žánr skýtá takový potenciál, ale zůstal zcela nevyužit. Jednim slovem latentní.

Striptýz (1996)

Dobrý film s neskutečně sexy Demi a vynikající hudbou Annie

Road Movie (1974) odpad!

Film postrádá jakýkoliv děj. Jen špatné herce a ošuntělé lokace. Tohle se snad nemůže líbit ani člověku v depresy.

Hostel (2005)

Jestli je tohle jeden z nejnavštěvovanějších filmů roku v Americe, tak to jenom dokazuje co tam žije za nadutce. Podprůměrnej film se špatnym scénářem a zatraceně moc chybama. No a herci? hahaha

Doom (2005)

Tohle je tipická ukázka odfláknutýho filmu. Neskutečně stupidní scénář a hudba. S hrou měla tahle blbost společný jen jméno. Pan Bartowiak by se taky měl červenat jak rajský jablíčko, protože vůbec nevyužil tu úžasně temnou atmosféru, kterou hra nabízela.