• Romantický

Neptune's Daughter (1949)

Příjmený film pro nedělní deštivé dopoledne. Film má fajné obsazení, člověk se ani nenudí, plus zazní nezapomenutelná píseň Baby, It's Cold Outside :)

Monseuta (2013) (seriál)

No, do toho prvního "battlu" to celkem ještě šlo, ale pak se někomu asi už nechtělo prdět se se scénářem, tak proto se rozhodli, že tam nacpou co největší množství utahaných písniček :-D Jako vážně ale - proč tolik kdákání? :-D

Deadpool (2016)

Já jsem se bavila tím kanálovým humorem, protože to pro mě bylo podáno dost nenuceně a prostě vtipně. Deadpool je vynikající antihrdina, jeho příběh jako takový je zajímavý. Má to pár much, moc se mi nelíbí x-meňácký ocelový týpek s debilním ruským přízvukem. Ale má to spád, má to jiskru, thumbs up pro Deadpoola.

Naegen neomoo sarangseureowoon geunyeo (2014) (seriál)

Nefunguje chemie mezi hlavními postavami, dokonce jsem dost doufala, že se dá dohromady s ňuňákovským idolem, kterého si fajně vystřihnul Myung-soo Kim. Rain... měl asi celou dobu zácpu, jinak si ten jeho všudypřítomný hrozný výraz nedokážu vysvětlit. Krystal podle mě tady tu hlavní roli taky úplně nezvládla. Nuda, bejby, nuda.

Mimoni (2015)

Celkem nůda, kolikrát jsem se přistihla, že na to ani v podstatě nekoukám...

Naemsaereul boneun sonyeo (2015) (seriál)

Skvělý záporák (!!!), moji oblíbenci v hlavních rolích a ne moc rozčilující (teda kromě na začátku) detektivové. Sice lehké protahování a vatování ke konci, ale já jsem si to užila :-)

Gopumgyeok jjaksarang (2015) (seriál)

20 dílů a v podstatě se tam nic nestalo? Já pořád čekala nějakou zásadní změnu v životě hlavní ženské postavy a ona si jen najde chlapa? Huh. Jinak příjemné obsazení, občas vážně vtipné scény, ale je to opravdu jen takový průměr.

Osudové přátelství (2015) (seriál)

To věčné natahování nezachrání ani celkem příjemná atmoška. Záčátek byl sice fajn, ale pak přišla nehorázná nuda.

Aieonmaen (2014) (seriál)

Tak do poloviny to bylo bláznivé, ale vtipné. Hodně jsem se nasmála, líbily se mi napsané charaktery postav, navíc malý Chang byl vážně rozkošňák. [Spoiler] Pak ale začali křísit mrtvé a z bláznivé komediální romance se stala trapná a zbytečná přetahovačka o to, kdo se pro koho obětuje a proč. Navíc konec byl pro mě naprosto neuspokojující. Ách jo.