• Romantický

Peiji teoneo (2016) (seriál)

Nádhera. Skvělá kombinace hudby a osudu mladých lidí, kteří hledají svoji cestu. Žádná přihlouplá teen romance, žádné zbytečnosti okolo - prostě krásné a dojemné!

Dívka z románu (2015)

Hodně se podobá filmu Otcové a dcery, ale podle mě je o chlup lepší. Zejména ty flashbacky do Alicina dětství jsou úplně na jiné úrovni a prostě celkově znepokojující. Její výsledné chování je pak "logičtější", než jak tomu bylo v Otcové a dcery. Obsazení je dobré, scénář sice není nijak světoborný, ale líbilo se mi to.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Roztříštěný děj, totálně rolf navázání kámošství mezi Béťou a Supíkem a ten závěrečný zápas? Jako vážně? Lex Luthor byl divnej, ale ne "správně" divnej, Batman byl nemastnej-neslanej, Superman to samé. Mám z toho stejný pocit jako z jedničky - zítra už nebudu vědět, co se tam vlastně vůbec dělo. A ani mi to asi nebude vadit.

Oldboy (2013)

Teď mě jen mrzí, že jsem nevěděla o korejském origoši! Ten závěrečný twist jsem totiž vůbec nečekala! Chtěla jsem to celkem odepsat, ale ten konec byl prostě mind-blowing! Sakra! Kdybych nejdřív viděla originál, tak bych tohle asi celkem rychle poslala do podprůměrných vod.

Viktor Frankenstein (2015)

Zábavné, dynamické, nenudící. McAvoy a Radcliffe je vynikající kombinace, Andrew Scott v roli pánbíčkářského inspektora - výborná volba.

Láska na první boj (2014)

Hrozně fajně divný filmy. Skvělá atmosféra, některé dialogy byly úžasné, herecké výkony jsou super a příběh je opravdu neotřelý.

Tumbledown (2015)

OST je nádhera, Jason Sudeikis podává velmi příjemný herecký výkon, začínám mu vážně přicházet na chuť. Nenáročný film s kapkou humoru, romance a dramatu.

Láska není hřích (1943)

Krásné skloubení různých žánrů - má to vtip, myšlenku, šmrnc a lásku. Co víc si přát? Příjemný film s výborným hereckým obsazením.

Madam Angteuwan (2016) (seriál)

Ze začátku bylo zajímavé sledovat "souboj" mezi psychologem a šarlatánkou, bylo to vtipné, mělo to jiskru. Jenže pak se to vydalo tak debilním směrem a konec to naprosto zabil. Hořké zklamání.

A teď, cestovateli (1942)

Poslední scéna a double zapalování cigaret za to stojí. Don't let's ask for the moon. We have the stars. Některé dialogy byly zajímavé, pár scén se mi vrylo do paměti, ale na tu stopáž je to vcelku průměrný film.