• Romantický

The Flight Before Christmas (2015) (TV film)

Mayim Bialik v hlavní roli romantického vánočního filmu? Eh, nějak mi tam nesedí. S Sheldonem jí to jde vážně líp.

Neoreul gieokhae (2015) (seriál)

Hlavní hrdinka je profesionální opakovačka všeho, co mladý génius vypustí z úst. Kriminálka je banda neschopných idiotů. Dávám 3*, protože mi nezbylo nic jiného, než na to koukat z romantického hlediska - a vývoj vztahu hlavní dvojice je překvapivě parádně napsán a proveden. Jinak hlavní psychouš je fajné kvítko a jeho psycho sidekick taky celkem jde. Ale jednou a stačilo.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

No... Epizoda VII je tu a všichni v mém okolí z ní mají vlhké gatě. Já teda mám ve spoďárech sucho. Nové SW dávají jasně najevo, kdo je target audience. Objevují se tam vyloženě stupidní teen momenty, které do mojí oblíbené hvězdné ságy prostě nepatří. Černý stormpooper mě taky nějak extra neoslovil a ten naprostý rofl v závěru, kdy nějaká pipina porazí trénovaného sitha? Wut? WUT?! Beru to prostě jako úvod trilogie a jsem zvědavá, co mi naservírují příště. Snad to bude chutnat lépe a nebude to pouhá vykrádačka předchozích dílů.

Tři bratři (2014)

Parádní zapracování tří pohádek do jednoho filmu. Já jsem se ani chvíli nenudila a dost (fakt dost) jsem se nasmála. Skvělé zpříjemnění svátků.

Láska na vlásku (2014)

Za mě je to takový průměr - rozhodně jsem se nějak extra nenudila, byl to celkem fajn příběh. Herecké výkony... no, takové na hraně. Jen to předabování, uf uf.

Princezna a písař (2014) (TV film) odpad!

Jáchachachacha! To si někdo z nás dělá dobrý den, ne? Kdo tohle mohl vymyslet, tvl :D Jásný, zdrhneme ze zámku, brodíme se bažinou - jéé, čau táto, 20 let jsme se neviděli. Jéé, týpek, před kterým utíkáme je mámovrah. Jéé, tak uděláme i s fotříkem kolečko a vrátíme se. *facepalm*

Woori yeopjibe EXOga sanda (2015) (seriál)

Nejlepší a zároveň i nejdivnější bromace, co jsem kdy viděla :D Celý tenhle počin je opravdu roztomilý, neuječený a celkem prostě hrozně fajně zahraný a napsaný. Me likey. Meow.

Sikeurit meseji (2015) (seriál)

Zajímavě natočeno - to se mi vážně líbilo. Ale jinak se tam v podstatě nic neděje, jen pár cute scén, nic víc.

Bojovník (2015)

Dlouho jsem váhala mezi 3* a 4*, nakonec jsem se přiklonila k té lepší variantě, ale jen proto, že se mi líbilo, jakým stylem to bylo natočeno. Od postavy Billyho jsem čekala trochu víc, ale přišlo mi, že to vázne scénáristicky - nevím, Jake neměl z mého pohledu co hrát. Jinak je to založeno dost na citovém vydírání (:D), ale co už no... Jednohubka.