Válka o planetu opic (2017)

Dle mého nejlepší z celé trilogie, i když celkově jsem očekávala od opičí ságy ještě malinko více.

Hra o trůny - Dlouhá noc (2019) (epizoda)

Perfektní bitva, kterou jsem si užila a kecy o tom, že byla ve tmě, mě nechávají v absolutním klidu. Budu se těšit dál.

Hra o trůny - Zimohrad (2019) (epizoda)

Zklamání, moje nejslabší hodnocení od samého prvopočátku. Budeme doufat...

Pohanský král (2018)

Slušný film s bitkami, které připomínaly vikinskou řežbu, slušná výprava, proč ne...

Úsvit planety opic (2014)

Pro mne zklamání na celé čáře, tak, jak jsem bohužel předpokládala, bohužel. Neustálý opičí jekot a nuda, děj se vlekl, triky mi nepadly do oka, tedy spíše padly, a to je úplně špatně .Nezaujala ani hudba.

Hannibal - Mizumono (2014) (epizoda)

Tedy dlužno podotknout, že to není pro slabé nátury a je nutno si uvědomit, že psychopatů se všemi možnými sklony běhá po světě více, než si chceme připustit. Je to absolutní psycho mazec s tak úžasnou kamerou od samého začátku, až se tají dech. Mads si tu roli vysloveně užívá. A ve scénách, kdy se rve, vynikne jeho hbitost a ladnost bývalého tanečníka.

Na divoké vlně (2012)

Trochu zklamání, Gerard mi tam vůbec nesedl, a ač miluju moře, týpky, co zbytečně hazardují se životy, bytostně nesnáším. Patří k nim celá skupina lezcū po čemkoliv a blbců, co se kdekoliv předvádí. Krátky život Jaye se dal bohužel očekávat, protože pocházel z prostředí, kde vládli sobci. Na prvním místě já, jen já, pak až ty. Je zvláštní, jak ho semlelo aby se do té role dostal. Tudíž, třetí hvězda je jen za kameru.

10 000 př. n. l. (2008)

Dějový mišmaš, to ano, ale vizuál byl slušný, je to škoda, tohle Roland úplně nedotáhl, co s tím naděláme.

Nejtemnější hodina (2017)

Čtvrtá hvězdička je pouze pro Garyho, ten byl excelentní, jinak sice chápu, že to byla spíše konverzačka, ale typicky ponurá, a co se mně týče, historie vždycky potvrdila, že ten národ je divný a věřit se mu nedá, byť se pár výjimek leckdy čestně našlo, ale málo, málo!