Třicet případů majora Zemana (1974) (seriál)

Nikdy mi Zeman nevadil a vadit nebude. Když se to někomu nelíbí tak at si prdel políbí. Kdo nechce koukat na Zemana a plácá že je vyroben pro KSČ tak at se koukne na Zdivočelou zemi,která je zase vyrobená pro ODS.

8 MM (1999)

Skvělý thriller!!! Nicolase Cagea nemusim,ale v tomhle filmu je super.

Zrcadla (2008)

Jack Bauer pardon Ben Carson nakope prdel všem duchum co se tady objeví. Nenudil jsem se,lekačky slušný a celek skvělí.

Avatar (2009)

Bomba,úchvatný,vynikající,paráda a nejlepší. Ten film jsem viděl už asi 6x a pořád nemám dost. Kouknul jsem znovu na BD a takový zážitek se asi už dlouho opakovat nebude. Nevim co víc říct.

Stmívání (2008)

Ach ta láska. Upíři,láska,celkem zábava. I ty dialogy nejsou nudný jako třeba takovej Underwold. Celkem se mi to líbilo a proto dávám za 4 hvězdičky.

Městečko South Park (1997) (seriál)

Krucinál zabili Kennyho.....vy parchanti. Prohlašuji vás za prdy a píčiprdy. Není co dodat. 100%

Želvy Ninja (2007)

Nové želvy ninja se podle mě povedli. Animace slušná(někdy až mooooc pěkná-souboj v dešti). Jindy zase prázdná(město),ale v celkovém kontextu parádní. Škoda že se nedočkáme 2 dílu,protože Kevin Munroe neudělal želvám ostudu a moje nostalgie fungovala až příliš mooooc. Za mě 100 procent.

Želvy ninja (2003) (seriál)

Všech 52 dílů jsem zkouknul najednou a ani chvíli jsem se nenudil. Nejsou to starý želvy z roku 1987 ale i tak je to zábava. Akorát ty prázdný oči.