Spiknutí (1997)

Tady k těm svým třem hvězdám musím napsat, že je jsem se dlouho rozmýšlel mezi 3-4. Důvodem proč jsem se přiklonil ke třem je nadměrná stopáž. 129 minut je trochu moc. 70%

Příběhy včelích medvídků (1984) (seriál)

jo, mě zaujala tahle: Bílá,bílá,bílá,bílá, komu by se nelíbila, bíla je vrána, bílá noc, bílé není nikdy dost. ojoj :)

King Kong vs. Godzilla (1962)

Na tohle musí být člověk předem připravený, aby se dokázal pobavit. Tedy, dva týpci (jeden převlečený za velkýho ještěra a druhý za veleopa postiženého lupénkou), si to rozdávaj v detailně vymodelovaných maketách měst. Mezitím na ně střílí tanky na klíček a letadla na dálkové ovládání. Ovšem mezihra, kdy se obě nestvůry ve filmu nevyskytují není zas tak zábavná, a to může být pro někoho problém.

Sandokan (1976) (seriál)

tohle jsou čtyři z nostalgie, dívat se na to už ale raději nebudu.

Gappa (1967)

Kdykoli se v Japonsku začne někdo oblékat do gumového obleku (ať už je to domina nebo Dominátor), japonci vyhlašují mobilizaci a modelářům začíná po čele stékat studený pot . Dneska vypadá až směšně, že film který šel po dvaceti letech od natočení v našich kinech, získal u nás ve své době status "kultovní", ale je to tak. 50%

Godzilla (1954)

Jedna z ikon monster filmů. Chlapík, co v gumovém převleku napodobuje 50ti metrového ještěra a se zápalem zapaluje a demoluje model Tokia, to je samozřejmě podařené a zábavné, stejně jako ústřední melodie (ten veselý pochod mi nějak nešel z hlavy:))), ale příběh okolo mně nedokázal dost zaujmout, zdál se mi tuctový i když v roce 1954 to tak vypadat nemuselo.

Rocky Balboa (2006)

Když jsem poprvé slyšel, že se bude točit nový Rocky tak jsem se jen ironicky usmíval. Stallone se ale vypnul k lepšímu výkonu než jsem čekal a v destátém kole jsem měl chuť vyskočit a skandovat "Rocky, Rocky". Ozvěna 80. let a důstojné ukončení série.

Godzilla - Útok z neznáma (1965)

Tohle je spíš scifárna než monster movie, protože i když jsou tady hned tři nestvůry, tak si je užijeme jen pár minut. Jinak je tam spoustu míst k pousmání a to je jeden z důvodů proč mám právě tyhle filmy rád. Tenhle film mě, narozdíl od Limy, pobavil dokonce víc než původní Godzilla.

Faunův labyrint (2006)

Podle plakátů jsem od film očekával spíš fantastickou poetiku s příměsí hororu, než drsnou brutalitu v některých scénách, No, určitě to není film pro děti jak by mohla napovídat postava 13 leté hlavní hrdinky. Del Torovi bych dal k natočení některý z dílů Harryho Pottera :)

Potomci lidí (2006)

tady to vypadá jako fan stránka Cuaróna, co udělá je dokonalé, a i když je film průměrný, tak mu tam příznivce přihodí ještě hvězdičku navíc.