Zmeškaný hovor (2003)

V posledních dvaceti minutách, místo napínavého vyvrcholení, nastupuje guláš plný nesmyslných scén v duchu tzv."překvapivých odhalení".

Noční můra v Elm Street 2: Freddyho pomsta (1985)

Oproti jedničce je tu zásadní změna, že lidi neumírají ve snu, ale jsou vražděny studentem, kterého se Freddy zmocnil prostřednictvím nalezené pětibřité rukavice. Freddy se pak snaží vtělit do tohoto studenta a dostat se do reálného světa.

Noční můra v Elm Street (1984)

I když některé scény jsou tady spíš pro efekt a logiku bychom v nich těžko hledali, tak mně to u tohohle filmu skoro ani nevadí.

Strašení (1963)

Ono vzít si do strašidelného domu psychicky narušenou osobu, jakou je jedna z hlavních postav, to není moc dobrý nápad . Film tak díky jejím monologům sice získal na psychicky tísnivé atmosféře, ale jinak mně šla svou hysterií dost na nervy.

Slimák (2006)

Já měl pocit, že všechno už jsem někde viděl. Dokonce i nápad s nakaženým jelenem byl odněkud recyklovaný. Jinak námět o týhle invazi mi trochu připomněl Pavučinu snů, ty potvory se dost podobají sračkotchořum. :)

60 sekund (2000)

V tomhle filmu mají hrát hlavní roli nabušený auťáky, a ne strašlivě se šklebící a přehrávající Cage.

Moebius (1996)

Nízkorozpočtová sci-fi. Důraz dávám na slovo nízkorozpočtová, protože tomu odpovídá nejen výprava, herecké výkony ale překvapivě i hrozný dabing. Při sledování jsem měl pocit, že film trvá snad 2 hodiny a ne 86 minut,děj probíhá příliš pomalu a výplní jsou jenom záběry, které měly dát filmu atmosféru, ale na mě nějak nefungovaly.

Jádro (2003)

Příjemná blbinka z kategorie filmů jako je Den poté. Trochu delší než by měla být a hodně předvídatelná, co se týká fyziky, tam asi nelze diskutovat, že je to blábol, ale nejsem fyzik, takže mě to nějak neodpuzovalo. Jakmile nastupovali do "ponorky" tak jsem si tipnul kdo se vrátí a nemýlil jsem se. Ale na sobotní večer, kdy neni do čeho píchnout, ideální.

Noční hlídka (2004)

Pro toho kdo nečetl knížku to musí být strašlivej zmatek, já jsem ji četl, ale taky jsem chvílemi nechápal co se tam děje. Jinak některé efekty mně přijdou dost samoúčelný. Něco jako: mrkněte co u nás v Rusku taky dovedeme.

Nová noční můra (1994)

Film určený především pro fanoušky Jilmové ulice. Po nejhorším šestém díle kterým paní režisérka a scénáristka v jedné osobě Freddyho zabila nejen ve filmu, ale především kvalitou scénáře, Crawen udělal radost sobě i příznivcům snového killera. Já jsem rád, protože Freddy je prostě ikona hororu a ikony neumírají tak snadno.