May (2002)

Už od začátku mi tenhle film připomínal Krvavou romanci, a to svou podivnou atmosférou a tím, že by z námětu šla vytvořit tak maximálně 20 minutová povídka a ne 90 minut dlouhý film.

Megalodon (2002)

jednu hvězdičku dávám za vyčůranost trikařů, kteří příšernou animaci šikovně ukryli do sněhové bouře, takže jejich primitivní animace není skoro vidět.... skoro:).

Shutter (2004)

Pointa je sice vtipná, ale když si pustíte celý film (alespoň v hlavě) ještě jednou, tak je postavena na hlavu. Jinak lekačky zdařilé, nicméně rutinní. Když dáte detail na postavu takže okolí není vidět pak rychlý střih a co nejhlasitější zvuk, tak se prostě leknete, ale tohle už umí každý.

Pád do tmy (2005)

Dlouho to vypadalo na celkem dobrý film. Ono taky vyvolat strach v klaustrofobním prostředí jeskyní zase není žádné velké umění. Nevadilo mně ani chatrné načrtnutí vztahů mezi ženskejma, ani příšery v jeskyni, ale až úplný konec který už je opravdu tak ohraný, že musím srazit jednu hvězdu neb jsem se opravdu nasr...:)

Základní instinkt (1992)

Možná jsem svého času měl při sledování tohodle filmu poněkud těsno v trenclích, ale ty doby jsou dávno pryč. :)

Pytlíkov (2006) (seriál)

Tak spíše než Simpsonům se vtipy obsažené v tomhle seriálu podobají Kameňáku, navíc výběr hlasů jakými je to namluvený je hrozný a ty čtyři hvězdičky co tady občas jsou , ty si snad dávaj sami autoři.

Místo v životě (2006) (seriál)

já hodnotit nebudu, protože jsem viděl jenom asi 10 minut a dál se dívat nebudu, ale co tam proboha dělaj s tou kamerou tak tomu se říká samoúčelnost. A tak trochu mám s těch náhodných shlédnutí útržků českých seriálů pocit, že to snad píše stále stejnej scénárista.

Přání smrti 3 (1985)

Já jsem se slušně bavil, když se na to člověk dívá s nadhledem tak je to docela sranda a věřím, že pro některé lidi, třeba z Matiční ulice, to může být i kulťák. Vemte si například to, že si hlavní hrdina nechá balíkem poslat rpgčko i s nábojema. Jó, není nad americkou zásilkovou službu. Jeho kamarád si zase z války jako suvenýr přivezl dva 50 mm kulomety z helikoptery, které schovává doma ve skříni. Dále tu máme tradiční složení předměstského gangu který se skládá z punkáčů, černochů a metalistů. A těmhle týpkům pan Architekt vylepšuje fasádu, tak jak bylo možné snad jen v 80.tých letech. Můžu říct, že jsem se takhle dlouho nezasmál, naposled snad při Žhavých výstřelech. Tak přemýšlím jestli čtyři hvězdičky nejsou vlastně málo ;). (3.2.2006) PS: viděl jsem podruhé a opět skvělá zábava: ještě doporučuji český dabing, jsou tam vypečené vychytávky: policista nad jedním mrtvým lumpem, který byl zastřelen ranou někam doprostřed zad pronese s kamenou tváří: "S ksichtu mu toho moc nezbylo."

Do poslední kapky krve (2000)

Ano, ta dvacetiminutová přestřelka je skvěle udělaná, ale to není nic platné když okolo ní je 90 minut nezáživného příběhu. (2.2.2006)