Hard Boiled (1992)

Po shlédnutí tohoto filmu, který je řazený mezi hong-kongskou špičku, jsem si uvědomil, že jenom dobře choreograficky provedené přestřelky mi prostě nestačí a Johna Woo tak můžu s klidným svědomým odložit k ledu.

Městečko prokletých (1960)

určitě lepší než, Carpenterův remake. Celý film se mi ale zdá nějak uspěchaný, přeci jenom 77 minut je pro vybudování té správné atmosféry dost málo.

Pakárna (2006) (seriál)

Já nevim, ale snaha o homur mi tady stejně jako v Pytlíkově připadá křečovitá, ale nedokážu posoudit jestli je to samotnou snahou o hlášky a vtipy za každou cenu, nebo hysterickým namluvením jednotlivých postav.

Azumi (2003)

Slušně jsem se bavil. Hlavní hrdinka přemýšlí nad svým dalším osudem: "Na světě je tolik špatných lidí. Někdo je zabít musí." Tomu říkám životní filozofie.

Tetsuo (1989)

Ve filmech mi nevadí úchylnost, amatérismus, chybějící děj a ani to, když chybí jakýkoli náznak příběhu, ale 67 minut je pro takovýhle guláš nestravitelná porce. Dokoukal jsem to, i když po 20 minutách jsem se začal slušně nudit a víckrát už si tuhle "lahůdku" nepustím. Studenti na filmové škole si možná můžou se svýma kamarádama poplácat po zádech jaký jsou chlapáci a jaký natočili film, ale pro mě je to nekoukatelný.

Battle Royale (2000)

proč všichni ti japonci vypadaj stejně? :)

Gagman (1987) (seriál)

tohle jsem taky viděl dvakrát, a zrovna jsem si říkal proč to už tak dlouho nedávali.

Metropolis (1927)

Kdybyste chtěli tak jako já dát čtyři hvězdičky: tak opakujte po mně tuhle mantru... "jedna, devět, dva, sedm, jedna, devět, dva, sedm....

Final Fantasy VII: Advent Children (2005)

Přidávám se k hodnocení Civala: Vzhledem k tomu, že jsem nehrál ani jednu hru s tímhle názvem, tak děj je pro mě docela zmatený. Což o to, po grafické stránce sice dokonalé, ale souboje jsou hodně nepřehledné a soutěže typu kdo má větší meč, mi připadají freudovsky úsměvné.

xXx (2002)

Jednu hvězdu dávám protože jsem se bavil při tom, jak amíci "prezentujou" Českou republiku a při neuvěřitelné topornosti Jákla. Jo, a při útoku MĚSTSKÉ !!! policie na sídlo padouchů jsem se i zasmál.