Castle na zabití (2009) (seriál)

Normální povedená a zábavná detektivní zábava, jež nijak nevyčuhuje z dnešní televizní produkce. 66% hvězdiček

Dva za Texas (1998) (TV film)

Televizní nízkorozpočtový film s davovými scénami. Co z toho asi mohlo vylézt? Ale ta "indiánka" byla fakt rajcovní! 50% hvězdiček

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Příběhy jsou tak trochu nedotažené a bez jasné pointy. Stále opakované "chytrosti" po jednom až dvou dílech už unavují a nudí. 68% hvězdiček

Dokonalý podraz (2008) (seriál)

Jedná se vcelku o koukatelný seriál. Nicméně musím konstatovat, že nijak nevybočuje z řady mnoha dnes uváděných televizních kriminálních a detektivních seriálů. 60% hvězdiček

Cesty domů (2010) (seriál) odpad!

Hrozné, prostě jen hrozné. víc k tomu nic ani dodat nechci. Bez hvězdiček

Mistr kickboxu (1992)

Je to až moc klišovité a celkem špatně natočené. Samotný příběh by vystačil tak na jeden díl nějakého seriálu ze života týnejdžrů, a i tak by si nezasloužil víc jak tři hvězdičky. Takto ovšem jen 48% hvězdiček.

Muž, který se mi líbí (1969)

Pro mě jsou jedinou devizou tohoto snímku skvělé herecké výkony v hlavních rolích. Jinak mě, bohužel, příběh neoslovil. A to i přesto, že je režijně velmi dobře zvládnutý. 64% hvězdiček

Den cvoka (2002)

Pravdivá a tím velmi drsná a znepokojující podívaná. Pořád jsem se u toho filmu smál, ale vždyť ono nebylo čemu se smát. A to je přeci smutné, že se nemůžu smát. Zítra raději ani nebudu vstávat, abych se sobě náhodou nesmál a nebylo mi z toho smutno. 90% hvězdiček

Nevinná (2008)

Dobrý příběh a dobrý film. Jednoduchý, přímočarý, dobře zahrané charaktery a nijak zbytečně natahovaný děj. Herci podali velmi dobré výkony a role byly díky tomu naprosto uvěřitelné. 77% hvězdiček

Diamanty jsou věčné (1971)

Oproti ostatním snímkům je tento méně akční a také trochu nudný. Přesto však není špatný a skýtá občas i chvilky lehkého vzrušení. Závěr a ti dva rozverní zabijáci se ovšem povedli, takže si celkově film zaslouží 74% hvězdiček.