Poslední premiéra (2008)

Nebudu to prodlužovat... Zkrátka nic moc. Kvalit zmíněného Shutteru to ani zdaleka nedosahuje.

Fontána (2006)

Křehká, snová meditace o životě, smrti a nesmrtelnosti, která pravděpodobně bude potřebovat vícero shlédnutí.

4 inyong shiktak (2003)

Velice citlivě a abstraktně pojatá psychologická hra, ve které se hrdinové musí potýkat, nikoliv s viditelnými strašáky (jak se zpočátku zdá), ale se strašáky v hlavě, s démony dětství, s vlastními paranoickými strachy a nehezkými vzpomínkami. Skoro meditativně pomalá skladba scén navozuje u diváka značně pasivní, chvílemi až nudnou náladu. Alespoň u mě to tak působilo. A to je chyba.

Proposition (2005)

I přes všechnu tu dekadentní špínu, která na mě jako na diváka z plátna přímo stříkala, je z filmu cítit poetika Nicka Cavea. A to oceňuji. Navíc jako vždy skvělý Danny Huston.

Millerova křižovatka (1990)

Brilantní scénář, geniální gangsterka... Coenovic bratři (mě) opět nezklamali.

32A (2007)

Problémy dospívajících děvčat, které by normálně byly staršímu publiku celkem ukradené, jsou v tomto filmu ubaleny do příjemného obalu, takže nenudí. Příjemný film.

Candyman (1992)

Solidní atmosféra, z Candymana jde respekt, ale chvílema to byla nepřekonatelná nuda.