Formule! (2001) odpad!

Na tenhle skvost jsem narazil jednoho krásného dne na Nově ( která jak je známo je skvostů plná). Závodění mám rád, tak jsem tomu dal šanci. Ale jakmile jsem poslouchal ty tupé dialogy a viděl jednu scénu závodu, docela jsem se zhrozil. Pohár trpělivosti přetekl ve chvíli, kdy si jeden ze závodníků strhl formuli do smyku před ruční brzdu. V tu chvíli jsem přepínal. Celé tohle setkání s Formulí trvalo asi 15 minut a já jsem se nemohl přestat smát.

Panenky (1987)

Och, nádhera,...přesně tak to mám rád!!!!

Podfu(c)k (2000)

Na první shlédnutí docela zmatek, hlavně v postavách. Na hodnocení si počkám až po druhém shlédnutí. Jen škoda, že nedostal Benicio Del Toro větší prostor.

Antikrist (2009)

Jo, Trier a jeho psychologická hra. To žeru!!!

Crash (1996)

Mám rád Cronenberga, znám jeho zvrácenou mysl a proto jsem byl na tento film už předem připraven. Ale i tak mi nesedl. Asi bude chyba ve mě.

Kvílení vlkodlaků (1981)

První polovina poměrně nudná, ve druhé už to trochu odsejpá. Obdivuhodná přeměna- za ni dávám jednu hvězdičku navíc. Na téma vlkodlak existují lepší filmy (ale taky horší).

The Changeling (1980)

Poctivá atmosférická duchařina. Když šlo točit takové filmy v 80.letech, proč to nejde teď?

Zalknutí (2008)

Taky bych si moc přál "nekompromisně" zfilmovaný Program pro přeživší.

Hrůza v Connecticutu (2009)

Jeden z těch v poslední době vyrojených zbytečných a naprosto nestrašidelných "hororů". Jedna hvězdička za moc hezkou Amandu Crew.