Noc v muzeu 2 (2009)

Trošku slabšie ako jednotka, ale aj tak sa mi to páčilo :)

Bruno (2009) odpad!

Tak toto je úplná sračka !! Nechápem, ako niečo také vôbec môže niekto vypustiť von. To už Borat bol lepší, ale pozerať sa na toto. Aha, zasa len môj názor :) 0 z 0

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Bolek Polívka a jeho klasika :) Zdá sa, že tento film bude ešte dlho pôsobiť na scéne kinematografie ;) Môj obľúbený film i keď som ho videl nespočetne veľa krát ! K**** se neříká 5 z 5

Dokonalý únik (2009)

Naprosto predvídateľný scenár, nuda a chýba tomu ešte omnoho viac než sa zdá !

Dr. House (2004) (seriál)

Tak ako dospievam, tak prichádza aj novinka a to Dr.House, ďaľší z podarených kúskov kinematografie. Nikdy som nebol zarytý fanúšik jeho epizód, ale môžem poznamenať, že áno, rád si pozriem a to kedykoľvek. Neviem definovať správnymi slovami, čo sa mi na tom seriáli páči / nepáči. Pár slovami by som to ale predsa skúsil : Chytrosť, predvídavosť, inteligencia, temperament a sarkazmus. Dr. House, vynikajúci seriál ! P.S.: Série sa mi nedajú jednotlivo zhodnotiť, pretože celého Dr. Housea považujem za jeden veľký komplex s veľkou myšlienkou a zaujímavým príbehom, čiže by bolo neobjektívne posudzovať jednotlivo série. 5 z 5

Krok za krokem (1991) (seriál)

Carol, Frank a ich podarená rodinka.... Trošku dobrodružstva, trochu romantiky, štipku sĺz a kopu humoru. To je Krok za krokom / Step by Step. Kto z nás by ich nepoznal? :) 4 z 5

Mr. Bean: Animované příběhy (2002) (seriál)

Stará klasika oblečená do animovaného rúška, ktorá nemôže nič pokaziť, jedine vylepšiť :) Fanúšikovia Rowana Atkinsona si jednoznačne prídu na svoje. Obdobné príbehy pána Beana vystriedal animák. A podľa mňa veľmi podarený, veď sa pozrite sami ! 4 z 5

Cemetery Junction (2010)

Zrovna ako komédia mi to neprišlo, ale drámu mi to teda pripomínalo skoro kažú minútu :) Počas celého filmu som rozmýšľal, prečo sa mi to tak páči a vydržal som sedieť práve pri niečom, čo nesie anglický názov a z počiatku som to nechcel vidieť, lebo mi to prišlo ako ďaľšie retro anglické klišé ! Zaujímavá voľba, aj otázka. Moja počiatočná obava bola síce naplnená, ale presvedčil ma Soundtrack, (predvídavý scenár), herci a klasika (pretože v jednoduchosti je krása a oni tú krásu našli v srdci, ktoré hodili pred seba a utekali ho chytiť.) :)

Krvavý diamant (2006)

L. DiCaprio, obzvlášť v úlohách záchrancu a obätavej duše. Presne toto kafé mi chutí. Keď k tomu trochu primiešame súcit a emócie.... to tvorí poriadne našľahanú penu. Horúce kafé s dávkou reálnej situácie, k tomu zapálená cigara s výhľadom na panorámu prírody. Ehm Ehm. Nič menej 4 z 5

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Prvý diel Transformerov bol "zabiják. Veľkodielo stvorené na akustiku a efekty. Bez zbytočných rečí si film vyslúžil *****. Avšak sa nemožno zameriavať iba na efekty, pretože o tom film nie je. Musím poukázať na herecké obsadenie : sympatická Megan Fox tomu dodala srdce a istú dávku romantiky, zase na druhej strane Shia LaBeouf tomu dal akciu a napätie. Kritéria filmu splnili všetko, čo som očakával, zvlášť v druhom pokračovaní tejto ságy. 5 z 5