Listopadová romance (2001)

Romanťárna,kde mám pocit,že i to nejtěžší vypadá tak jednoduše a snadně. Není to veselé,ale ani jednoznačně smutné. Ten film má hodně okamžiků,které jako celek působí tak nějak přirozeně. Duo Reeves a Theron si navíc parádně sedli. Jo, hodnocení jsem trošku zvedla, zřejmě fakt stárnu nebo blbnu.

Fargo (2014) (seriál)

Billy Billy, Ty mi dáváš. Miluju když herec stárne a přitom je mu senilita vzdálená jako Země od Slunce.:) Tenhle Pan herec tady dominuje, výborně mu sekunduje Martin Freeman,který opravdu dává do role maximum a těžko by ji někdo zahrál lépe,ale vedle Thornthona je to jen šušínek. Bezva krimi seriál,který nedělá filmu žádnou ostudu a už dlouho mi nebyla sympaticka nějaká herečka jako boubelatá Allison Toman, u které tu plnoštíhlost nějak přehlížíte. Je to krimi,ale každá z postav má obrovské charisma a i navzdory tématu se někdy hodně zasmějete.

Newyorská romance (2013)

Sleduji filmy pro radost a odpočinek a přesně tenhle pocit jsem měla z Love songu. Tam byly tak pěkné okamžiky, lidi se po dlouhé době chovali přirozeně se vším všudy,byli normáááální. Nejlepší scéna je v baru,kdy Dan ve svém lihovém opojení sleduje Grettu a postupě do její sklady zakomponuje ostatní nástroje. Bomba scéna, stejně jako společné poslouchání hudby z jedněch sluchátek a diskoška mimo realitu.:) Kdyby se konec mírně netáhl, s radostí dám za 5,ale i tak moc moc moc příjemná podívaná se super hudbou a stejně dobrými herci. Aź na Tebe Levine,promiň.

La cara oculta (2011)

Hodně dobře za tři. Bohužel ne tak dobré,abych tomu dala více. Nápad dobrý,atmosféra místy taky, ztráta času to není. Do hororu to má však daleko. Začátek se vleče a je průhledný , Adrian nudí. Ženské mění stejně rychle jako ponožky,ale opravdu, opravdu :)to tak ani nechce,on vlastně ani neví,co chce....... Je to svým způsobem originální a mYsteriózním hodně příjemným způsobem, takže za 70%.

Perníkový táta (2008) (seriál)

Perníkový táta, no jo. Mám z něho hodně rozporuplné pocity. Ti dva šoumenové mi lezou hodně na nervy, protože Heisenberg je psycho blázen,který lže i když nemusí a vše překombinuje tak,až se mi z toho kouří z hlavy. Cranston ho hraje vyjímečně. Jessi je vlastně citlivý, hodný kluk, my jako diváci to vidíme a vnímáme,ale nikdo jiný to nechápe. Tedy jen "taťka" ve svých světlých chvílích. Pár dílů se mi zdálo o blábolení a nakonec minutu před koncem pecka...což nemusím,díl Moucha blééé,ale jako celek se člověk nedočkavě těší co se ještě v tak zamotaném nečem- může dít dál.

Zpátky do ringu (2013)

To byl vážně skvělý skvělý nápad postavit tyhle filmové boxerské hvězdy vedle sebe. De Niro je božský se svým sarkasmem a jistotou,která je trochu mimo.:) Jen fajn,když si pan herec jeho jména umí i teď ze sebe udělat srandu a vezme takovou roli. Sedla mu, stejně jako Sly, který s tím svým psím pohledem dostane úplně všechny. Co dodat,téměř herecké smetiště (Arkin, Basinger),ale smetiště na kterém spousta věcí teda rozhodně k zahození není. KOmedie a vtipná.

A dost! (2013)

Jéééj,tak to bylo hodně příjemné. Jako je přirozené ráno vstát nebo jít večer spát,stejně přirozeně plynou dialogy s Jamesem Gandolfinim. Chlape, Tebe je škoda. Zajímavý námět,který je uchopený opravdu vkusně....jen na paní Dreyfus si musím pořád ještě zvykat, působí na mě tak nějak křečovitě a nežensky....a ředit šampáňo s džusem...to néééé.:)

Zbožňuju prachy! (2006)

Mně se to líbilo moc,hlavně některé okamžiky. Jako celek jsem spíše na rozpacích,protože film s pojmenováním komedie, si představuju opravdu trochu jinak. Tohle je spíše depresivní a ve vztazích babrající skoro komedie,takže proto dávám za 3,ale jinak to bylo fájn.:)

Zátah 2 (2014)

Jednička byla pro mě nějak více srozumitelná,bylo mi v ní i bližší prostředí a tak s dvojkou trochu bojuji. Nepokulhává nijak výrazně,ale je jiná. Bojové scény skvělostní,ale na můj vkus až příliš ohromující. Přesto pokud někdy nějaké pokračování bude,tak se na něho už s předstihem těším.