Druhá míza (2015)

Myslím, že milovníci Al Pacina si jeho hraní zase pořádně užijí. Pohyby na pódiu, mimika při skládání písní v hotelu, jiskření při rozhovorech s Annette Bening. Jestli je tohle cesta, jak udělat v životě ještě něco, co dává smysl,tak to beru. Není v tom žádná křeč, naopak a jestli se to bude zdát někomu plné klišé, tak podle mého je to i tak natočeno s citem a některé scény prostě stojí za to. Pro mě pohodový a moc hezký film.

Mimoni (2015)

Mimoňi jsou fáááájn. Začátek má spád a diváka přijemně navnadí. Samotní mimoni jsou roztomilí a člověk se nasměje, tedy pokud není od přírody kakabus nebo si nehraje na otráveného coola. Viděno v kině se synem,ale nemám pocit,že bych se smála proto,že se směje on,ale protože to prostě srandovní bylo. Výborný výběr skladeb,které ty hluchá místa zaplní, že bych ji bylo mnoho tak to ne,ale zedvakrát přišla maličká nuda. No co, nikdo není dokonalý,ale ten konec určitě potěší.

Láska na kari (2014)

Láska na kari moc hezky plyne. Začátek má kouzlo, které ještě dlouho přetrvává. Francouzská vesnice je krásnáá a mít v ní takové dvě superskvělé restaurace si tak nějak neumím představit,ale budiž. Když příjdou na řadu Michelinské hvězdy, plynulost děje se trochu zasekne a některé věci mi příjdou naprosto zbytečné, stejně jako hodnocení kuchařského umění podle vaječné amolety,bléééé,ale to jsou věci,které lze prominout, protože pospolitost indické rodiny, kouzlo kuchyně, atmosféra a hudba A.R. Rahmana jsou plusy,které potěší.

Ghoul (2015)

Já se na to tak těšila, trailer byl vydařený a reklama a rozhovory s Jáklem působily tak sebevědomě a velkolepě. Bohužel realita trochu jiná, většího tlučhubu,než pana kaskadéra neznám. Prostředí good, ale to ostatní na mě působila jako slátanina, bez logiky. Herci makoví, pořádně ani nevíme o co jde, protože základní pointa se pomalu roztříšťuje a abnormality stoupají, ovšem kvalita dozajista klesá. Nejčastěji slyšíte slovo kujva:), kamera se třese,ale dá se to ustát, ovšem to blikání kdy je více tmy, než světla mě už úplně utlumilo. Prostě zklamání a chaos.

Dilema (2011)

Jeden z nejhorších a nejnudnějších filmů vůbec.

Vše je ztraceno (2013)

Pro Redforda mám z nostagie slabost. Na stará kolena sice trochu zprotivněl a místy přehrává,přesto se mi líbí,že jde do všeho naplno a s vervou. Ani tady tomu není jinak. Napětí postupně stoupá, krev tuhne v žilách:))),ale Bertík to nezvdává,navíc zde opravdu krom kolika? Možná pěti slov, neuslyšíte nikoho promluvit a to je panečku odvaha na celovečerní trhák.

Černobílý svět (2011)

Moc krásný, dojemný a některými herci spíše herečkami dobře zahraný snímek o rasové nerovnosti, kterou snad nikdy nepochopím. Dojem mi kazí jen výkon Emmy Stone a naopak jako bonusek beru Jessicu Chastain, která je pro mě ztělesněním uvědomelé a charakterní herečky a tak v téhle lehce roztomiloposmutnělé postavě potěší.

Neutečeš (2014)

Dávala jsem tomu velké naděje. Které však nepřišly ani náhodou. Nálakala jsem po dlouhé době svého chlapa do kina,na lehce nezávislý snímek hororového typu a hle, on už v půlce chrápe a já co pět minut sleduji hodinky. Není čeho se bát,není na co se koukat, snad jen na Maiku v bazénu a to je spíše pro pány a jak vidno ani to moc nezabírá. Nápad to byl dobrý,ale nedotažený a dle mého nedávající ani moc smysl. Pár lekaček se dalo,ale když si odmyslím zvukové efekty,tak ani ty nestály za moc. Pro mě téměř propadák.

Jurský svět (2015)

Kdyby člověk chtěl, tak by našel spousty věcí, které mu vadí a jsou nedotažené,ale já osobně nic takového nechci. Beru to jako akční rodinný film a přesně tohle i splňuje. Typla bych,že si ho užijí hlavně děti 8+, ty menší se budou nejspíše bát a někdy je opravdu čeho. Tedy alespoň při troše fatanzie. Navíc Chris Pratt mi ve své kožené vestě tak trochu připomíná Indiana Jonese a sympaťák to teda je. Po méně vydařené dvojce a trojce přišel zase pořádný akční nářez.

Jack a Jill (2011)

NO je to komedie a jako u všech žánrů je i tahle nějak specifická,řadila bych ji do škatulky komedie sřelená, od které nic hlubokého neočekávejte. Takže já nečekám a při některých blbostech se řechtám nahlas. Nekroutím znechuceně hlavou a jako bonus Al Pacino a nakonec dokonce zpívá a tancuje, boha a jak. Prostě tenhle páprda je pan herec už napořád a ve všem.