Volání divočiny (2020)

Já prostě rodinné filmy miluju a když jsme to pojali jako lákadlo na silvestrovký film s naším velkým děckem a ono to zabralo, tak mě to těší dvojnásob. Ten vizuál mě občas štval,ale starý Indy Harry Ford mi ke štěstí a dobré náladě stačí. Krásných 70%.

Cesta svatojánských mušek (2021) (seriál)

Chlapi, vy na to nekoukejte, ať neklesají procenta. Prostě seriál o přátelství dvou dívek, žen, které se dobře doplňují a každá je úplně jiná. Občas kýč jako bič, občas sranda nebo depka. Časové roviny, které svým vizuálem bodují. A hezká představa, že taková přátelství oprvadu existují....já tomu věřím.

Americká elegie (2020)

U tohoto filmu nechápu některá záporná hodnocení. Podle mě je v tomhle příběhu hodně co k přemýšlení. Navíc ty herecké výkony byly vážně nad průměrem a to hodně. U Amy Adams nebo Glenn Close se to dá předpokládat, ale že zase uvidím tak hezký teenage výkon od Owen Astalos a dojme mě několikrát, že mám fakt na krajíčku, tak tohle mě moc baví a těší. Film samotný je depresivní,ale krásný.

Ted Lasso (2020) (seriál)

Ted Lasso mě moc bavil. V dnešní depresivní době moc hezky ulítlý seriál s pozitivní náladou. Někdy až trapný,ale mě byly všechny, úplně všechny postavy tak sympatické, že nemůžu jinak.

Palmer (2021)

Palmer je takový osekaný a přímý, dá se předpovídat jakým směrem se bude vyvíjet, přesto mě něčím okouzlil a nebyla chvíle, kdy bych se nudila.

The Morning Show (2019) (seriál)

Říkala jsem si, že to prostředí bude asi hodně nudné, jsem celkem alergická na zprávy a lidi, kteří je vysílají, trpí afektem, který je pro mě nepochopitelný,ale ono to nakonec bylo mnohem zábavnější a zajímavější, než jsem čekala. Jennifer a Reese se herecky dobře doplňovaly a jak jsem nejdříve fandila Reese, tak postupem času se mi role i herecký projev Jennifer Aniston líbil mnohem více a oskarovou Reese dle mého převálcovala každým coulem. Docela síla, jak ty intriky hýbou světem. A ne jen tím telvezním nebo seriálovým. :)

Defending Jacob (2020) (seriál)

Seriál s podmanivou atmosférou, která nebude příliš veselá. Všechno co se děje může být tak, a nebo taky ne. Krásná kamera, dobře zobrazené vztahy v rodině a výborný Chris Evans. Celou dobu jsem si myslela něco jiného, než manžel a to mě na tomhle seriálu bavilo asi nejvíce.

Lupin (2021) (seriál)

N8hodou zábavná oddychovka, jen mi vadí, že pořád nsejsou k zhlédnutí dva poslední díly, což celkem nechápu.

Vykopávky (2021)

První polovina filmu se mi líbila ve všech směrech, seznámení s herci s příběhem a taky dokonale vyobrazení doby před druhou světovou. Krajina, interiéry, výborný Ralph Fiennes, který mi v některých momentech připomínal Harrisona Forda. Že by ten klobouk a ohoz celkově? Ten příběh byl pěkný, jen mě v polovině filmu přestaly ostatní postavy bavit a příběh se stal více plytký. Čekala jsem, že se toho na konci dozvím o některých lidech více, to mě zamrzelo. A jinak velmi zajímavé pozorovat , jak je práce na vykopávkách zajímavá a systematická. A určitě výborná i Carey Mulligan. 70%

Karppi (2018) (seriál)

I když je tam spousta naivností, blbostí a zbytečností, stejně mě tak Karppi celkem baví. Čumím na Finsko, jak to tam vypadá, mentalita zase hodně jiná. Ona je fakt hezká, Nurmi taky ujde, kamera, hudba, atmosféra, na to jsou Ti sevařené dobří,ale zbytek se odpouští.....tady jo.