Zůstaň nablízku (2017)

Takové to nečekaně milé překvapení, kdy přepínáš mezi programy a narazíš na něco, od čeho se nemůžeš odstrhnout. Wendy mě baví. A její putování se scénářem a autistickou poruchou ještě více. Teď jsem hodnotila seriál Medvědím a jak mi tam byly všechny postavy nesympatické, tak tady je to přesně naopak. A občas je to i milé vtipné(Wendy v práci), a nebo citově něvydírající a přesto dojemné.

Medvědín (2020) (seriál)

Medvědín me nejdříve zaujal, severská vesnička mě láká sama o sobě. Horší je to s ústředními postavami, které mi nejsou prostě sympatické a příběh sklouzává a řeší něco jiného, než jsem si představovala. Na jednu stranu smutné, že se tohle děje a na druhou ještě smutnější, že je to docela uvěřitelné.

Yes Day (2021)

Jako vážně?

Meyerowitzovic historky (nový výběr) (2017)

Rodinná vztahová slátatina, kde se na vás sype hromadá nesmyslných dialogů, kde se pořád něco řeší nebo vzpomíná a má to působit intelektuálně a mě to totálně rozzuřilo.

Kvíz (2020) (seriál)

Zajímavé zjistit jak vznikal pořad CHCETE BÝT MILIONÁŘEM a podívat se na jeden zajímavý příběh, který je s ním nemile spjat. Výběr herců mě moc potěšil a nezklamal.

Bradův život (2017)

Můj komentář asi nebude moc originální,ale od začátku mě Brad štval. Má skvělou manželku, syna, který je na pohodu a má v hlavě víc rozumu, než Brad sám. Má kde bydlet, co jíst i čas věnovat se sám sobě,ale jemu je to málo. On je na pár facek minimálně 3/4 filmu.

Dámský gambit (2020) (seriál)

Všichni o tom s nadšením mluvili a mě to hoooodně odrazovalo. Ale chybička,...... ono to vážně bylo velmi povedené. Jak herecky, příběhově, tak dobovým vizuálem. Jooo vlastně i ty šachy tady hrály svou roli a taky zelenobílé pipulky. Jednotlivé postavy a charaktery byly taky pestré....jen mi vadilo, že Beth byla po celou dobu jako stroj, člověk bez emocí, takový zvláštní automat. JInak chválím.

Aaron Hernandez: V mysli vraha (2020) (seriál)

Kariéra a obrovský talent nejsou vším. Osobní, komplikovaný život, přetvářka, faleš, nevyrovnanost, tajemství , to všechno vede někam do kytek. Každopádně je to škoda.

Dobrá znamení (2019) (seriál)

Asi vám to buď sedne, a nebo vůbec. Mě to dostalo hned po prvních minutách, jak vizuálem, ten je nádherný spolu s hudbou již v úvodních titulcích. Ale Michael Sheen a David Tennant jsou jedna z nejlepších seriálových dvojic. Vtipné, inteligetní, zábavné, taková příjemně nečekaná jednohubka.

Případ: Ponorka (2020) (seriál)

Já si musela zvyknout na způsob jakým je tento seriál natočen, upozadit netrpělivost a očekávání a pak to najednou šlo. O tomto zločinu jsem věděla a když jsem o něm před pár lety četla, tak mi hodně připadal jako z filmu nebo seriálu a nakonce se tak i stalo. Obdivovala jsem rodiče Kim Wallové, silní to lidé.... a také metody hledání ostatků v moři, ani ve snu by mě nenapadlo, že je něco takového možné. I když je doba v některých věcech ujetá, tak tady ten pokrok obdivuji. Ze samotného případu mrazí....