Ip Man 3 (2015)

Opět mě Yip Man nezklamal,i když jeho předchozí série byly o něco lepší. Donnie jako Yip man je prostě ideální. S trochou moderní techniky a v nímavějším zobrazením, je tohle pokračování více efektní, ale ta autentičnost předchozích dvou mi tady malinko chyběla, proto jsem byla více kritičtější, ale jinak naprostá spokojenost.

V žáru noci (1967)

Tyhle starý věci mají obrovskou hloubku a neuvěřitelně dlouhou nit. Postavy, které ztvárnily hlavní hrdiny, byly působivé a velmi seriózní. Chybí mi tyhle staré věci, které dávají svou podstatu úplně jinam, než na dobře vypadající efekty a krásné obličeje. V žáru noci je thriller pravým coulem. Detektiv a polista, kteří k sobě hledají cestu. Drama mezi nenávisti, rasismem a předsudky. Výborně pojaté. Co mě lehce zklamalo, byl závěr, u kterého jsem čekala tajuplnější rozuzlení a menší planost. Ovšem poslední minuty v závěru filmu, jsou dechberoucí.

Osm hrozných (2015)

U mě je to u Tarantina buď a nebo. The Hateful Eight má na můj vkus dlouhý minuty, a dlouhý rozjezd, ale musím přiznat, že je to velmi dobré psychologické drama. Každá postava je skvěle vykreslená až autentická. Každá postava má své tajemství a svůj příběh. Na dobrého a zlého se tady nehraje. Nikomu nevěříte. Obrovská hra, která nemá konce. Neopomenu famózní kameru, která každému hrdinovi přidala ten správnej pohled. Jo. Je to dobrá věc.

Děda je lotr (2016)

Až na některý trapný scény, ala american style je to dobrý film. Pobaví. R. De Niro tomu teda dává =) Nestíhala jsem z jeho slovních hříček. Zac je tady klasický Zac. Dirty Grandpa je komedie, která asi nepřijde vhod každému. Je dost recesní, místy až nechutná a možná ne každý má tenhle humor rád. Ale já jsem s ní problém neměla. 5/10

The Boy (2016)

The Boy byl pro mě dobře zpracovaným příběhem. Z panenky jde strach, a to už je samo o sobě, celkem strašidelné. Jinak se mi líbí na tomhle filmu to, že si docela pěkně s diváky zahrává, že to není tuctový thriller s prvkami hororu, že má celkem i co říct a má i nevyzpytatelný závěr. Což samozřejmě v dnešní době je cenná věc. Určitě nadprůměr. Něco mezi třemi a čtyřmi hvězdami.

Poldův švagr (2016)

Nemám ráda filmy tohoto typu, a Ride Along 2 tomu není výjimkou. Nucené vtipné dialogy, příběh o ničem. Za každou cenu jsou tu vyhrocené scény. Ne. Nebavilo mě to. Sem tam vtipné hlášky, ale to je tak vše.

Šingeki no kjodžin ATTACK ON TITAN: endo obu za wárudo (2015) odpad!

Tohle je snad nad moje chápání, jak můžou tentýž tvůrci, kteří natočí docela dobrej akční film, tak zprznit druhou část jeho pokračování? Absolutně se v tomhle snímku nic neděje, v konečné fázi nastává asi půlhodinový boj. Hlavní hrdina je dost nemožný na to, aby ve vás nezachal alespoň špetku kladných emocí. A efekty, si myslím, nesahají animáku ani po kotníky. Nic trapnějšího a nudnějšího jsem fakt snad ještě neviděla, a to jsem si tolik libovala v první části Attacku.

Na dlažbě (2016)

Sázela jsem na dvojici A. Kendrick a M. Tellera, ale musím říct, že je až na pár dobrých scén, Get a Job dost nezáživný film. Podíváte se, ale nenechá ve vás žádné konkértní pocity.

Čarodějnice (2015)

No, kdyby z celého filmu, běželo posledních 20 minut, možná bych dala hvězdy dvě. Ale bohužel pro mě je The Witch neuvěřitelná nuda. Celý snímek je o obviňvání, dohadech a nařknutí. Nečekala jsem psychologické drama, takže velké zklamání.

Zločin (2011) (seriál)

Tak tenhle Killing je moje srdcovní záležitost. Ustřední postavy možná nejsou tak úplně bezprostřední, nádherné a dokonalé, ale jsou velice autentické a to jak se jejich vztah stává čím dál více důvěrným, ve mě vzbuzuje velké nadšení. Dvojice M. Enos a J. Kinnaman je jednoznačně velkým klíčovým plus. A ikdyž vás tihle dva možná krapet štvou, jedno je jisté, stojí na nich celý příběh. První a druhá série je pro mě naprosto unikátní a dostala mě na plné čáře. Příběh Rosie je tak hluboký, emoční, tajuplný a tolik zapletený, že není divu, jak moc nejen detektivy pohltí. Třetí a čtvrtá série, je pro mě o něco méně slabší, ale protože stále vídáme dvojici Linden a Holder, nepřestává mě nic bavit. Finální čtvrtá série, mě jen ubezpečila ve správnost, poddat se tomuto krimi dramatu, úplně. Jednoznačně 5*.