Zdrojový kód (2011)

FIlm, který balancuje na hraně mezi nesmyslem a skvělou sci-fi. Přikláním se spíše ke skvělé sci-fi, jelikož se mi líbí, jak je to natočené. Jenom ten happy-end to podle mě kazí, představa, že vznikne 15 nových realit se mi ani trochu nelíbila.. Viděl v kině- 3* + * Jake Gyllenhaal.

Donnie Darko (2001)

Tak tohle bylo super, přestože jsem některým pasážím plně neporozuměl, ale to se ještě napraví. I přesto 5*, jelikož je to perfektně natočené. Swayze jako uchýl je dokonalej :D.

Sbal prachy a vypadni (1998)

I když tyhle herce(statham+ Jones) nemám zrovna v oblibě, tak jsem se skvěle bavil a nepřekáželi mi. Scénář je naprosto dokonalý a rozhodně si to někdy pustím znovu a rozeberu kousek po kousku :)..

Hra o trůny (2011) (seriál)

Po prvním dílu je to fajn, takže zatím 5*

Pouta (2009)

Musím přiznat, že tohle předčilo všechna moje očekávání. Původně sem si to vlastně ani nechtěl pouštět, hlavně kvuli jeho délce, ale nakonec jsem se odhodlal a nelitoval jsem. Ondřej Malý byl výborný a táhl celý film. Všechna ocenění byla zasloužená.. 5*

Útěk do divočiny (2007)

Nádherný film, který mi chvílemi připomínal Forresta Gumpa. Přes 2, 5 hodiny sem se přenesl naprosto bez problémů a užil si to. Velmi působivý.

Vyšší princip (1960)

Vražda na tyranu není zločinem.. Nikdo z nás si nedovede představit jaké to tehdy bylo a nevadí, že je to podle povídky a ne podle skutečnosti.

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

Ze začátku jsem byl teda trochu zmatený a nebavilo mě to, tak jsem to vypnul.. Ale další den mi to nedalo a chtěl jsem to dokoukat a postupně jsem se do toho i vžil, ale stejně jsem to moc nepochopil.

Rango (2011)

Hezky natočený a graficky úžasně zpracovaný animák, který je netradičně westernový. Začátek byl sice trochu pomalý a ne úplně poutavý, ale postupně jsem se do toho dostal. Celkově v něm byla spousta vtipu a narážek na Eastwooda. Ke konci ještě Pulp fiction, takže spokojenost. Bavil jsem se. Viděl v kině 4*.

Oči tygra (2011)

Velmi dobře natočený dokument o sociálně slabších, kteří si na nic nehrajou. V hlavní roli s romským panem Tišerem, který sice vzdělání moc nepobral, ale o to je to lepší lepší člověk. Téma boxu bylo zpracováno hezky i když to není můj nejoblíbenější sport.. Krátký film o velké věci. Viděl na premiéře. 4*