Soudkyně Barbara (2015) (pořad) odpad!

Omylem jsem na jeden díl narazil na youtube. Větší šílenost jsem snad ještě neviděl. Nechápu, že tohle si najde svoje diváky.

Paranormal Activity 2 (2010)

Tenhle film se tak strasně dlouho a dlouho táhne, až se naprosto přetáhne a totálně unudí. Opravdu nepovedené dílo téhle série, ze které už další díly sledovat nebudu. Moje hodnocení 3/10.

Pupendo (2003)

Pupendo je pro mě osobně ještě lepší film než Pelíšky. Skvělé herecké výkony, vtipný a zároveň velmi citlivý scénář. Vše proloženo krásnou hudbou. Film naprosto trefený do mého vkusu, který jsem viděl několikrát a pořád dokola mě stejně a stejně baví. Moje hodnocení 10/10.

7500 (2014)

Béčkový horor s nevyváženými hereckými výkony, ale pro mě opravdu dobré téma horroru z letadla a navíc se mi líbila i závěrečná pointa. Určitě to nehodnotím ztrátou času, ale víckrát už si film asi nepustím. Moje hodnocení 5/10.

Odebrat z přátel (2014)

Jedna hvězda za prvních dvacet minut filmu, které jsou poutavé. Potom se příběh stupňuje a tím se snižuje jeho kvalita, až to nabírá opravdu tempo horské dráhy a osobně jsem začal litovat, co jsem si to pustil. Pro mě totálně otřesnej film, kterej bych si už nikdy nepustil. Moje hodnocení 2/10.

Věčně mladá (2015)

Nevím, zda na mě někdy film takhle silně emotivně zpětně zapůsobil. Po prvním zhlédnutí jsem si řekl, "dobrý, ale jako ten konec mohl být lepší". Ale jak to ve mně uzrávalo, uvědomoval jsem si, jaký to ve mně zanechalo emotivní zážitek. Film o lásce v té nejčistčí podobě, který je ale také poměrně dosti depresivní a cíleně působí na city diváka. Harrison Ford film pozvedává o úrověň výš. Opravdu doporučuji všem, pro mě nejlepší zážitek roku 2015. Hodnocení 9/10.

Pojedeme k moři (2014)

Pro mě asi překvapení roku. Tenhle film ve mě vzbudil snad všechny druhy emocí a zanechal ve mně i něco navíc. Velmi povedené dílo Jirky Mádla, který ukázal svůj potenciál a doufám, že od něj brzy uvidíme další film. Moje hodnocení 8,5 z 10.

Avengers: Age of Ultron (2015)

První dil byl v určitém smyslu unikátní v tom, že se najednou na filmovém plátně setkali superhrdinové spolu, ve dvojce toto nadšení chybí, proto by bylo nutno vše přebít zajímavějším příběhem. Ale to se bohužel nedaří. Avengers 2 jsou pro mě pomerně dlouhou nudou, která skoro nevybočuje z nastaveného tempa. To jak jsem se bavil u Strážců galaxie, kteří jsou vyloženě nabití vtipnem a chytlavým příběhem, to se u tohoto dílu Avengers říci nedá. Uvidíme, kam se bude tato superhrdinská parta posunovat, ale určitě je potřeba hodně přidat. Moje hodnocení 6/10.

Rychle a zběsile 7 (2015)

Čeho je moc, toho je příliš. Sedmý díl jinak velmi zábavné série mě nepřesvědčil a co víc, vyloženě nudil, až jsem se těšil, kdy film skončí. Film je spíše směrem do nějakého komixu, než do původního žánru závodů aut, akční scény jsou totálně nepřesvědčivé a navíc velmi zdlouhavé. Jediné co se zde povedlo, je velmi vkusné rozloučení s Paulem Walkerem. Moje hodnocení 4/10.

Magie v ulicích (2008) (pořad)

Kouzla opravdu zajímavý, navíc Robert to umí prodat, jediný co snižuje hodnocení, je ten hrozivej výběr diváků, bere až na výjimky tu absolutně nejhorší sortu lidí co potká...