Lidská stonožka (2009) odpad!

Stáhnul jsem, letmo skouknul a hned zase smazal. Byl jsem tak nějak bulvárně zvědavý, co to bude za zvrácenost, ale měl jsem už dopředu tušit, že to bude nekoukatelné. Na Human Centipede je zajímavý snad jen to, že to nějakou chorou hlavu vůbec napadne, respektive že se na natočení takové debility seženou peníze. Název filmu zavádějící – sto nohou to rozhodně nemělo.

Hlavní výhra (1958)

Hlavní hrdina je neskutečně submisivní jeliman.

Poltergeist (1982)

Typický popkulturní produkt.

Bakaláři - Kbelík (1981) (epizoda)

Nápad skvělý, ba dokonce velmi vtipný, ale provedení takové obyč. Čtyři hvězdy za pointu.

Vrah mezi námi (1931)

Praotec všech krimifilmů - a vůbec né špatný (s ohledem na dobu vzniku). Jinými slovy řečeno: nečekal bych, že mě bude bavit film z roku 1931 (například Metropolis jsem odzíval).

Šmejdi (2013)

Možná by bylo dobré, kdyby se na netu zveřejnili osobní údaje všech těch šmejdů prodejců a majitelů těchto pofidérních firem, aby je dobrovolníci z řad slušných lidí mohli terorizovat přímo v místě bydliště. Tohle jejich chování je totiž už dost za čárou. Jak vůbec někoho může napadnout založit byznys na okrádání seniorů?!?! Dokument jsem neviděl a ani nechci vidět, asi bych na to neměl nervy.

Trhni si! (2006)

Komedie ze stejného pytle jako Prci, prci, prcičky nebo Zahulíme uvidíme, ale asi tak o třídu vtipnější. Za zmínku stojí i povedený soundtrack.

Irina Palm (2006) odpad!

Stará tlustá prasnice a její díra, ale né tamta, díra ve zdi, kterou honí čůráky. Je to její práce, má na to oblečené pěkné pracovní šaty, aby se moc nezacákala. To všechno dělá proto, aby mohla svému vnukovi dopřát náročnou operaci, takže to myslí dobře, není to žádná kurva, jen chce vydělat peníze pro dobrou věc. Je tento film dojemný? To asi ne, spíš pěkně debilní. Má hrát na divákovy city, ale vzhledem k tomu, že emoce v tomto filmu jsou dost ploché a nevýrazné, tak je to jen lascivní sračka, promarněných 100 minut života a námět pro pseudointelektuální diskuze.

Tanečnice (1943)

Příjemný film pro pamětníky s ultranádhernou Marií Glázrovou v hlavní úloze :-)