Bláznivá, zatracená láska (2011)

Od začátku jsem se bavil, charismatické postavy, vtip a romantika "na úrovni", ale ten infantilní závěr nemůžu odpustit.

The Art of Flight (2011)

Snowboardová dokonalost.. je jasné, že nefanoušek zimních sportů, respektive snowboardu tenhle snímek neocení úplně. Pro mě vynikající snowboardisté (samozřejmě v čele s Travisem Ricem), vynikající kamera a zvuk! Povinnost pro každého snowboardistu!

Warrior (2011)

95% Silný, hodně silný snímek.. ani ne tak kvůli sportu, ale vztahy mezi bratry a otcem, které mě ochromily. Člověk se až diví, že z tak "klišovitého sportovního" snímku, může vzejít něco tak kvalitního!

Nezvratný osud 5 (2011)

50% Určitě jeden z těch povedenějších dílů (zvlášť v klesající kvalitě posledních dvou dílů), obzvlášť úvodní akční scéna a vtipná "akrobatická" smrt stály za to. Jinak si osud jede pořád to stejné a po páté to stejné v bledě modré nemůže bavit..

Captain America: První Avenger (2011)

60% Jeden z milionů amerických superhrdinů s poměrně omletým příběhem - už jen toto nikomu nepřipadá divné? Nic moc vizuál a už vůbec nemluvím o egoismu američanů, kteří své barvy, svou hrdost cpou snad všude. Po stránce zábavy to sice koukatelné je, nenudil jsem se, ale to je tak všechno.

That's It, That's All. (2008)

95% Snowboardová orgie! Není to žádný dokument, žádný hudební film. Kdo ví, co obnáší snowboardové filmy, nebude litovat, tohle je totiž jeden z nejlepších..

Paranormal Activity 2 (2010)

20% Dívat se 80 minut na nudné záběry s kamer, co dělá a nedělá rodinka a posledních 10 minut vidět to stejné "bububu", co v jedničce? Ztráta času..

Pařba v Bangkoku (2011)

70% Jednička mě bůhví jak na zadek neposadila a to stejné platí i u dvojky. Sice zajímavý - i když opět stejný nápad - ale asi to není můj šálek vtipné kávy. Díky alespoň za úžasného Zacha Galif..blabla. Ten (a jeho postava) nemá chybu!

Tintinova dobrodružství (2011)

80% Je fakt, že u Tintina se člověk nudit nebude, to ani nejde, když se každou chvíli něco děje. Parádní detektivní příběh, kdy se střídají všechny možné místa světa, nechybí důvtip a postavy s charakterem. Jediný problém jsem měl s tím, že je pro mě Tintin až moc dětský.

Šípková Růženka (2011)

35% A trailer vypadal tak zajímavě.. čekal jsem nějakou podivnost, možná i "úchylárnu", přitom to je nudná, mě nic neříkající podíváná, kde stojí za řeč snad pouze pěkná Emily Browning.