Aréna (2011)

30% Alespoň kdyby to mělo povedený vizuál nebo zajímavé souboje, když už ne příběh či dialogy (co by se taky dalo čekat u béčka), ale ono tu není skoro vůbec nic. Určitě existuje mnoho jiných - i béčkových - variant než tahle "aréna".

Devil (2001)

50% Velké zklamání, ale těžko říct proč.. nic mě pořádně nenadchlo a tak jsem se v konečném součtu spíše nudil než abych byl napnutý..

Poslední noc v Římě (2010)

40% Zajímalo by mě, jak by byl film hodnocen, kdyby se tam celou dobu nepromenádovaly nahá Elena a Natasha.. Pěkné prostřední pokoje, potažmo Říma, pěkná ústřední dvojice, tak aspoň za to ty dvě hvězdy.

Terra Nova (2011) (seriál)

Bohužel polovina první sezony prozatím stačila, dál už se více nedonutím se dívat. Co naplat, že je seriál zasazen mezi dinosaury, když jednotlivé episody jsou ve většině nudné, průměrné a celkově se moc neděje.

Transformers 3 (2011)

Nejhloupější, nejnudnější díl z trilogie, přesto neskutečná epická řežba! A tak mi je v konečném součtu jedno, že to byla "blbost".. proč by měl taky člověk furt vysoce hodnotit a sledovat jen "hlubokomyšlenkové dramata" a neužít si pořádnou akci? PS. A zase ta americká vlajka na konci?!?!

Strom života (2011)

85% Podivnost, vyprávění, nábožensko-filozofické téma, otázka života, hra mimiky, dokument alá National Geographic či BBC (dinosauři, vesmír, buňky), vybroušená hra obrazu a hudby!, vybroušená kamera!... Přeberte si to jak chcete, ale takhle na mě film působil. Chápu, pokud někoho nudil, film není pro každého, pro mě je však v určitém směru filmovým skvostem..

Lovci zločinců (2011) (seriál)

65% Po pilotním dílu jsem neměl chuť sledovat seriál dál. Vlastně není ničím originálním, zajímavým, řeší "policejní" případy trochu jinak, přesto si moji pozornost upoutal tak, že celou sezonu sleduju (a to u mě nedokáže každý seriál)

Nebojte se tmy (2010)

75% Těšil jsem se už jen kvůli del Tora, jehož ruka je zde znatelná (místy jako bych se díval na Faunův labyrint) a to bylo jen dobře, pohádkové a zároveň hororové prostředí s atmosférou a hudbou. Když pominu průměrnou kostru filmu avšak obohacena poměrně povedenými skřítky (kteří taky vypadali pohádko-hororově) a dobře hrající 11 letou B. Madison, můžu říct, že jsem v kině bavil a Nebojte se temnoty pro patří mezi ty lepší horory.

Nebezpečná identita (2011) (seriál)

Určitě hned po prvním díle, zajímavý seriál, přesto ho sráží, neatmosférické prostředí a postavy, které se neumí "prodat". EDIT 2. díl: Pokud jsem měl obavy (a pokud někoho po 1. díle nezaujal), určitě ještě stojí shlédnout druhý díl, který hodně věcí změní. EDIT: Bohužel po polovině sezony musím říct, že pro mě neumí prodat to, co v něm je. Nemůžu si pomoct, ale ač je děj velice otevřený po všech stránkách, nenutí mě hltat díl za dílem..

Kamarád taky rád (2011)

60% Dá se říct, že je to obyčejná, možná až tuctová komedie.. ale tak nějak nechci jít na dvě hvězdy, kvůli ústřední dvojky, která film utáhla a pokud si člověk pustí tuhle romantickou komedii ve správném rozpoložení a za účelem "jednohubkové filmové zábavy" nebude ho těch 109 minut strávených u filmu tížit..