Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Animovaný
  • Dokumentární

Rozpolcený (2016)

Váhal jsem jestli neubrat další hvězdu za ten debilní konec.

T2 Trainspotting (2017)

Až příliž to ždíme jedničku a samo o sobě není tak dobrým filmem.

Výkupné (1996)

Lepší tři. Já bych toho kluka odpráskl už v polovině. Touha po penězích byla asi opravdu silná.

plakát

Zabiják & bodyguard (2017)

Madafaka! Five stars! Víc komedií, který se snaží o návrat k devadesátkám.

Suri (2015)

Pěkná výprava za kmenem pygmejů, padron suri. Film jako okopírovaný přes Pygmejové - děti džungle, kde mi ještě tolik nevadilo násilné "musíme to změnit". Pokud chce Palo něco změnit, tak toč anglicky! Možná si pak těhle problémů někdo všimne.

The Pamir Game (2014)

Humorně pojatá výprava za Komunistou. Dva troubové baví celou dobu, ale filmařina jim zatím moc nejde, jak sami přiznali na přednášce, která následovala po promítání. Jen tak dál a třeba to dotáhnete dál.

plakát

500 Miles To Nowhere (2014)

Krátké video, které vám absolutně nic neřekne, teda ne nic víc než krátký popisek nahoře. Jen se na youtube přesvědčte sami. Takové video by mohl natočit každý, jen mít kameru a partu lidí.. No dobře padáky..

A Fine Line (2012)

Film, který vám v pozadí (opravdu krásném Alpském pozadí) pořád dokola říká "Já jsem ale skvělý sportovec, koukejte, není nic co nedokážu, moji kamarádi sice umírají, ale já budu skvělý dál!!" Záběry jsou sice nádherné, ale v 52 minutovém dokumentu o jedné věci se už poněkud omrzí. Ať si Sebi dál skvěle běhá a žere v posteli, ale nemusí se hnát do dalšího dlouhého dokumentu, jestli se tomu ovšem tak dá říkat.

Fyrst (2014)

Nevím proč, ale české ztvárnění výprav mladých sportovců mě neuchvátilo. Vlastně vím, monology všech zúčastněných nemají hlavu ani patu, snaží se sice být vtipní, ale nějak se jim to nedaří. Hudba byla velice nevyvážená - v jedné chvílí úplné ticho a v druhé rámusící songy, které nebyly dle mého názoru vhodně zvoleny... Musím uznat, že na lajně jim to jde bezvadně, i ty záběry měli povedené, ale pro další výpravu doporučuji nějakého zkušenějšího režiséra nebo někoho, kdo jím upraví jejich hlody do kamery, přece jen jsou to největí machři na lajně, nemůže se od nich očekávat žádný hluboký komentář k tmu co zrovna dělají...

Into the Light (2014)

Ač mám Sharmu strašně rád, tak mě tento film zklamal. Jeskyně je sice úžasná, ale celková časová tíseň se nezobrazuje jen na tvoření cesty, ale také na kvalitě snímku. Nicméně bylo hezké vidět, že se všem sportovcům nemusí hned dařit a uznávám že po takovémhle pádu bych asi také blábolil o osudu.. Jen jsem nakonec nepochopil jak to teda vylezli společně..

Ovládací panel
1 bod