Stranger Things (2016) (seriál)

Skvělá atmosféra, konečně zase něco z osmdesátek! Chybí jen kousek k dokonalosti. Moc klišé scén, které vykrádají staré známé sci-fi filmy.

Wonder Woman (2017)

Vata, výplň a sotva se to trochu rozjelo, tak byl konec.

Rozpolcený (2016)

Váhal jsem jestli neubrat další hvězdu za ten debilní konec.

T2 Trainspotting (2017)

Až příliž to ždíme jedničku a samo o sobě není tak dobrým filmem.

Výkupné (1996)

Lepší tři. Já bych toho kluka odpráskl už v polovině. Touha po penězích byla asi opravdu silná.

Zabiják & bodyguard (2017)

Madafaka! Five stars! Víc komedií, který se snaží o návrat k devadesátkám.

Suri (2015)

Pěkná výprava za kmenem pygmejů, padron suri. Film jako okopírovaný přes Pygmejové - děti džungle, kde mi ještě tolik nevadilo násilné "musíme to změnit". Pokud chce Palo něco změnit, tak toč anglicky! Možná si pak těhle problémů někdo všimne.

The Pamir Game (2014)

Humorně pojatá výprava za Komunistou. Dva troubové baví celou dobu, ale filmařina jim zatím moc nejde, jak sami přiznali na přednášce, která následovala po promítání. Jen tak dál a třeba to dotáhnete dál.

500 Miles To Nowhere (2014)

Krátké video, které vám absolutně nic neřekne, teda ne nic víc než krátký popisek nahoře. Jen se na youtube přesvědčte sami. Takové video by mohl natočit každý, jen mít kameru a partu lidí.. No dobře padáky..

A Fine Line (2012)

Film, který vám v pozadí (opravdu krásném Alpském pozadí) pořád dokola říká "Já jsem ale skvělý sportovec, koukejte, není nic co nedokážu, moji kamarádi sice umírají, ale já budu skvělý dál!!" Záběry jsou sice nádherné, ale v 52 minutovém dokumentu o jedné věci se už poněkud omrzí. Ať si Sebi dál skvěle běhá a žere v posteli, ale nemusí se hnát do dalšího dlouhého dokumentu, jestli se tomu ovšem tak dá říkat.