The Last of Us (2023) (seriál)

Dlouho očekávaný seriál o světové pandemii ala konkurence na The Walking Dead, není zase takový vytřelzrak seriál. Po většinou jen cestujeme, kecáme a koukáme, jak debilní lidstvo jde samo proti sobě, místo toho, aby se sjednotilo, když už je svět v píči. Žádné hordy nakažených nečekejte. Snad jen 2x tak byla akce pořádných hord s jedním hlavorozšklebovačem. Ten se mi moc líbil. Ale chudák dostal prostor asi tak 10 vteřin. A to možná přehráním. Takže co jsme místo toho viděli? Nějaký dvě buzny, které si na sklonku světa prošťouchávají anály, pár vyšinutých lidojedů, co našli boha, no a to je asi tak vše. Jako postapokalyptický national geographic dobrý. Jinak docela zklamání.

The Last of Us - Season 1 (2023) (série)

První série za námi a jsem z toho takový nesvůj. Napínavé to je, ale na zadek jsem se z toho neposadil. Uvidim, co bude dál.

Star Wars: Vadná várka - Série 2 (2023) (série)

Nemůžu říct, zda byla tato série lepší, než první. V každém případě tady bylo tolik zvratů a nečekaných událostí. Hlavně vše má vždycky šťastný konec. Tady bohužel žádný šťastný nebyl. A co více nebyl to konec. Je zřejmé, že pokračování bude. Musí být. Je třeba zodpovědět ty otázky. Byl to masakr.

Star Wars: Vadná várka - Plán 99 (2023) (epizoda)

Takhle drsný konec jsem nečekal. To mě opravdu vzalo. Co ted bude dál? Jestli vůbec něco bude. Nad koncem visí spoustu otazníků.

The Mandalorian - Kapitola 21: Pirát (2023) (epizoda)

Luxusní mandalorianský nářez. Bo-Katan se znovu vrátila ke způsobům a co víc, stojí u sjednocení Mandalorianů. Moff Gedion žije a záhadu nechal otevřený konec. Uvidíme, co dál.

Hitlerova válka? Co zamlčuje Guido Knopp (2009) (TV film)

Já jsem přesvědčen už dlouhé roky. Tenhle dokument už je několikátý, co vidím a opět se utvrzuji v tom, že historie byla překroucena a svině co rozpoutali válku 1, tak rozpoutali i 2 a tak zničili i Jugoslávii následně Srbsko, Libyi, ukradli Palestinu, zplundrovali Vietnam, Severní Koreu,  Sýrii, Afgánistán, Zavraždili Kennedyho, Haidera, Kaczynského, zavedli rasismus, otroctví, vybudovali komunismus, kapitalismus a když už si podrobili Germány, tak teď to dělají se Slovany. Rozebírají Ukrajinu, Rusko a obnovují starý zapomenutý, rozhodnutý Chazarský svět. Jsou to svině. Hitler byl jediný, kdo se jich nebál a mohl je jednou provždy zastavit. Jsem o tom přesvědčený a můžete si myslet co chcete a zase mi chodit mlejt blbosti do pošty, jak jsem na hlavu. Je mi líto všech, kteří zemřeli v boji za dobrou věc. Je mi líto těch, kteří padli, když byli nuceni bojovat a podporovat tu vyvolenou chamraď. Je mi líto těch kteří zemřeli za zájmy těch kapitalistů a komunistů. A je mi líto těch , kteří si nechali dobrovolně nasrat do hlav a věří, že se Hitler vážně jednoho dne vzbudil a řekl si: Nemám co dělat, tak ovládnu svět.

The Last of Us - Napospas (2023) (epizoda)

Už dvakrát jsem u tohohle dílu usnul. Takže musím uznat, že je to zábava.