B*A*T*M*A*N (2011) (amatérský film) odpad!

....to měl být vtip?.....Ten kdo tohle vytvořil, byl dement a měl by jít pod zámek. Tímto výtvorem snížil hladinu zábavy na nejnižší uroveň. Urověň tak nízkou, že nesahá ani po nehty na palcích u nohy.

Proč bychom se netopili (2009) (seriál) odpad!

Když jsemt o viděl utopil bych je všechny....!!!......trapárna až to tříská dveřma!!!

Californication (2007) (seriál)

Pár dílů jsem měl možnost vidět a nebylo to nejhorší, ale nejlepší už vůbec ne. Je to vlastně taková píčovina kde se řeší jen šoustání a nic víc. Pár rádobyvtipných hlodů se našlo. Ale žádný zázrak. Těm co dali odpad se nedivím. Já tu budu za hvězdu a to jen z milosti. Tyhle americký seriály mě totiž děsně serou.

Hněv Titánů (2012)

Tím že to je vlastně zcela nový vymyšlený příběh, vyhýbám se jakémukoliv srovnávání. Tento díl na mě působil velmi ale velmi pozitivně. Mělo to větší grády. Bylo to více napínavé a vizuálně propracované. Lepší něž jeho předchůdce. A o dost.

V pasti - Katka (2001) (TV film) odpad!

A dost....tady jsem měl komentář, který se asi evidentně někomu nelíbil. Tak to sem napíšu jinak! Po naší republice běhá tisíce zfetovaných Katek. Zamyslel se někdy někdo nad tím, že je to lůza společnosti a přenašeči smrtelných virů? Prostě paraziti. Morální úpadek lidské společnosti.......Jak zpívá Mistr Aleš Brichta: Už by to vyřešit měl nějaký Deratizér!!!!!

Eurotrip (2004)

Výborná komedie. Jedné co bych změnil je scéna z Bratislavou. To by se mě jako Slováka silně dotklo. Bratislava je hezké město a tohle byla urážka. No a pak bych vymazal Siebra. Nemám ho rád. Jinak dobré. 90%

Temný rytíř povstal (2012)

Tééda...tolik chvály pro to "málo"...? Zbytečně roztahané do dvou hodin a třiceti čtyř minut. Běhěm první hodiny jsem nezaznamenal žádnou extra akci. Batman se po dlouhém nudném začátku zjevil pouze dvakrát a z toho po druhé to byla scéna tak chabá a předvídatelná.....Bych opravdu nečekal, že při prvním setkání se Banem Batman vyhraje. To fakt ne. Ale zase jsem nečekal, že to Batmana odloučí ze záběrů na dalších, více než třicet minut....jsem šokován. Mimo toho se ani neukázal Gary Oldman. Záporák Bane nakonec byl tak primitivně zlikvidovám což mě opět dost zklamalo. A stejně tak jako ne dlouho trvající souboj mezi Batmanem a Banem. A nakonec jsem se dozvěděl, že za vším stojí úplná pička. Absolutně mi unikla pointa proč film skončil, tak jak zkončil. Proč jako Batman zemřel???.... Já vůbec nevím kdy a kde teda ten " Temný rytíř povstal"....! To...to...to prostě moje hlava nebere. Já jse tak hrozně, ale hrozně zklamaný.....tolik jsem čekal od toho filmu a asi zbytečně moc. Mám sto chutí dát odpad!! Jediná záchrana pro celý film je dobré herecké výkony, vynikající doprovodný soundtrack a to velmi málo, co mě zabavilo. V žádném případě to nebyl Batman o kom byl ten film. Proběhlo to jako normální průmerný akční film....Celková trilogie je pro mě těžce nadohocený průměr. Nolan mě tentokrát zkalmal.....já jsem prostě nasranej a nejsem si zcela jistý jestli to chci vidět ještě jednou abych tomu více přišel na chuť!!!

Temný rytíř (2008)

Ne ne. Ani druhý díl mě tolik nepřesvědčil. Christian Bale mě tolik neoslovil v roli Temného rytíře. Dost mi u něj vadilo to proměňování hlasu. Když je Bruce Wayne, tak mluví zcela normálně a když je Batman, snaží se mluvit drsňácky. A to je dost dětinské. Heath Ledger (čest jeho památce) se teda v žádném případě nevyrovná Jokerovi v podání Jacka Nicholsona. To teda ne. Vůbec není vysvětlené, kde se tam vůbec vzal. A přijde mi v některých chvílích docela dost trapný. Já jsem si teda nevšiml nějakého šíleného zločince. Přislo mi to úplně normální. A Aaron Eckhart jako "Dvě tváře" mi tam přišel ke konci dost nudný a zbytečný.....že se v něm najednou vzalo tolik odvahy, že už bude lidi jen soudit. naprosto zbytečná postava. Asi jsem v téhle odblasti mimo, protože mě to zanechalo naprosto chladným. Co je však ale velké plus pro film, tak to je Gary Oldman. Dále musím dodat, že jsem se odhodlal film si pustit ještě jednou a nemohu své hodnocení o hvězdu zvýšit . Sice pořád váhám, jestli si to ten film zaslouží, jelikož se mi zdá dosti nadhodnocený. Tu hvězdu bych chtěl dát z toho důvodu, že Batman je pro mě jasně nejlepší komiksová postava a bylo o něm natočeno nejvíce filmů. A i přesto, že tohle pro mě komiks není vůbec, stále do nich zařazený bude. Dobrá tedy....80% filmu stálo za to.