Odplata (1999)

Tohle je jeden z nejúžasnějších filmů s Melem Gibsonem. Perfektní scény, některé i docela vtipné. Ze všeho nejvíc se mi líbilo, že se pomstil úplně každému. Bylo to bezvadné. Tahle role Melovi určitě sedla. Jeho obrovský temperament v jeho filmech mě šíleně bere. Po Smrtonosné zbrani, určitě nejlepší film.

Half-Life: Singularity Collapse (2011)

Z dílny fanušku populární hry Half - Life vyšel další zdařilý kousek. Ze všech HL je ale nejslabší. Vinu na tom má pohled kamery z profilu osoby. Je po vetšinu dění, nestabilní a rozmazaná. Samořejmě, že se to dalo očekávat podle dění. Na mě i tak tento kraťas zapůsobil pozitivně.

Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad) odpad!

Tohle je opravdu z těch největších píčovin absolutní vrchol. Nejlepší je však to, že v křeslech sedí opravdu ti, co jsou na urovní slávy všech celebrit, úplně ta největší spodina. No "úplně" jsem z nich vedle. Míša David..no budiž. Vojtek...také ještě. Ale pička Darinka a cigoš " Rytmus - Řiťhnus" Tyhle dva debilové si nezaslouží ani sedět v tom smradlavém křesle a už vůbec ne rozhodovat o tom, kdo bude mít slávu a kdo ne.

Úsvit mrtvých (2004)

Nejlepší film o živých mrtvých. Jednoduchý příběh byl napříč prošpikován napínavými scénami, které braly dech. Našlo se i dost sarkastických hlodů co mě rozesmáli. Bezvadná atmosféra s apokalyptickým nádechem. U mě je tento film dozajista příčkou mezi oblíbenými. 90%

Musíme si pomáhat (2000)

Filmy z dění 2.sv války nemám moc rád. Protože ve mě zanechávají smíšené pocity. V tomto snímku se našla a rádná dávka humoru. Sice to bylo místy smutné, ale herecky to bylo opravdu na úrovni. Bolek Polívka a Jartoslav Dušek jsou výborní herci. 80%

Vadí nevadí (1998) (pořad) odpad!

Opravdu úchvatná dávka trapného amerického humoru, kterému se může smát jen opravdu podprůměrný člověk.....bez urážky...

Magnum Force (1973)

Druhý díl Drsného Harryho je mnohem akčnější a napínavější. A i drsné vyjednávání bylo opravdu drsnější. Zlikvidování třech mladých rádobypolicistů nemělo chybu.

Resident Evil: Apokalypsa (2004)

Tento díl byl zaměřený spíše na akci. Přiběhově také nebyl špatný. Jako sci fi se mi to velmi líbilo. Při shlédnutí všech dílů jsem byl potěšen vynikající návazností a skvěle se vyvíjejícím příběhem. To mě donutilo ohodnotit každý díl Resident Evil o stupeň lépe.

Resident Evil: Zánik (2007)

Tento díl je že všech určitě nejlepší. Potěšil mě svým apokalyptickým prostředím, skvělými akčními scénami, dějem a výborným výkonem velmi oblíbené Milli Jovovich. Opravdu jsem z toho dílu nadmíru spokojen.

Akta X ministerstva obrany (2006) (TV film)

Tak nevím jestli se tomu dá věřit, ale pokud to budu brát vážně, tak je to zajímavý mysteriózní dokument. Tenhle žánr mě bere. Ono vlastně i kdyby to byl vymysl, tak jako například jeden díl v seriálu Akta X by to klidně zaujmout mohlo. Takže je to vlastně jedno jestli to je a nebo není pravda. Mimozemšťané se řeší i ve vymyšlených příbězích a všichni to žereme. Mě se to zkrátka líbilo.