Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Dokumentární
  • Animovaný

Recenze (1 893)

Turbo-Charged Prelude (2003)

Já kraťasy rád, jsou zábavné a nezaberou moc času. Tady je to podobné a beze slova vyplňuje prostor mezi filmy.

plakát

Rychle a zběsile 2 (2003)

Vašek ve dvojce chybí a nahradil ho Tyrese Gibson. Slabší než jedničky, ale ještě je to o autech.

plakát

Božena (2021) (TV seriál)

Že byla Božena takové rajda, to se ve škole nedozvíte (stejně jako ten drb o Tylovi v 2. díle) - ona stárne, ale věk milenců je konstantní :-D. Zároveň to byla emancipovaná žena a ty to měly v té době těžké. Což místy její Josef nelibě nesl, jindy zase to snášel a nechal ji tvořit. Měli to zajímavý život. Místy to bylo zdlouhavé a možná by 3 díly stačily. Anna se vyměnila s Aňou, ale všichni okolo ne (zavání to, že tam Aňu někdo vyloženě chtěl). Dílo je zde upozaděno, rámcově víte. kdo co psala, ale konkrétní není nic.

Láska s výstrahou (2002)

Dá se sledovat jedním okem a ještě u toho něco užitečného dělat. Průměrná romantická komedie s nestálým Hughem a nudnou aktivistkou Sandrou.

Flubber (1997)

Oživlá želatina

Rychle a zběsile (2001)

Tehdy to bylo o autech, což se časem změnilo. Tehdy jsem byl v pubertě a pařil Need for Speed: Underground, což se dobře doplňuje :-). Vašek Nafta i Chodec Paul byli na začátku kariéry. Dá se podívat i po letech.

plakát

Probudím se zase včera (2014)

Téma časové smyčky je zábavné. Já bych to "prokletí" vyřešil jinak, zkusil bych prostě sexuální abstinenci na jeden dva dny a pak by se vidělo s tím vracením v čase. Ale jo, sbalit kámošku je taky fajn :-).

Miss Hanoi (2018)

Jelikož nejsem fanda kriminálek, tak mě stačí nesložitá zápletka. Pohled do vietnamské komunity zajímavý, ten konec nevím jestli by v reálu nastal, ale budiž je to film.

plakát

Mejdan v Las Vegas (2008)

Vcelku vtipná komedie o naschválech, které přerostou v opravdovou lásku a ne jen ta chvilková z Las Vegas byť skončila manželstvím. Dvojice Diaz - Kutcher je povedená.

plakát

Úsměvy smutných mužů (2018)

Sice podle reálného Formánka, ale místy je to prostě úplně na palici. Hlavně Duškova role, to bych i vypustil, bo je to o ničem. Jinak realita ochlasty je ještě horší, kvůli povolaní jsem toho viděl hodně. Sliboval jsem si více než propuštění po pár měsících a znovu pád do sraček ať už Josefa, Honzy nebo toho, který šuká nevlastní dceru.