Osada - Epizoda 11 (2021) (epizoda)

Záhorská sebranka volí. Južanovi jak některé díly úplně chyběli, tak teď jsou hlavní postavy, hraní si na socky zabralo až se z této lži nedá uniknout, jen pár jedinců zná pravdu o různých věcech.

Ochránce - Tichá dohoda (2021) (epizoda)

Zakončení seriálu s opět silným tématem. Zčásti se dalo usuzovat, co nastane podle minulé epizody, ale to je vedlejší. Nakonec to skončilo i realisticky.

Ochránce - Hidžáb (2021) (epizoda)

Příběh teda vymyšlený, ale téma, které bylo medializováno a zpracováno dobře až tak, že nemám jednoznačný názor na tuto problematiku, hlavně když rodina by se snažila zapadnout a jen jedna dcera blbne.

Osada - Epizoda 9 (2021) (epizoda)

Díl na pohodu, bylo zde od každého trochu. Franěk byl dokonce charakter a nakonec mu "pracovní" úraz bodnul a dokonce skóroval se spisovatelkou. Hynek je na starší holky ;-). A i Myšička má překvapení :-). Celkem jsem zvědavý na další díl.

Pan profesor - Útěk (2021) (epizoda)

Napětí až do konce a pak nasednou do letadla všichni. Následující díl to jistě vysvětlí.

1. MISE - Vyšší princip (2021) (epizoda)

Tady to byl teda epic fail co se medicíny a zobrazovacích metod týče. Jinak standard seriálu a téma tentokrát šikana vojáků.

Pan profesor - Syn (2021) (epizoda)

Po šikaně tu máme homosexualitu a možnost potomka pana profesora.

Pan profesor - Oběť (2021) (epizoda)

S realitou se to nestřetává, ale to jak Dyk tepe do celé třídy, to je úctyhodný výkon.

Osada - Epizoda 8 (2021) (epizoda)

Za takových podmínek bych se na ni taky vykašlal na malého generála. Jsem zvědav zda Hynek nepůjde za jinou postavou. A nová postava je podle mě zbytečná.