Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Dokumentární
  • Animovaný

Recenze (1 893)

Anděl Páně 2 (2016)

Filmové dvojky málokdy překonají nebo alespoň jsou srovnatelné s díly prvními a tady tomu není jinak. Je to slabší, jak dějově, tak i lokacemi (nebe a město a nic víc). Přesto se to vcelku dobře sledovalo a díky stopáži to nenudilo. Herecky není co vytýkat, slovensko-maďarská kunda je předabovaná, ale její tělo asi tvůrci potřebovali, když ohromí zástupce pekla i nebe :-). Za zmínku stojí ještě cameo Lucky Bílé a to je tak asi vše,neboť pozemské role z jedničky zde vůbec nejsou, zato zůstaly odkazy na svaté, kteří pomohou.

plakát

Mrazivá tajemství - Bůh (2017) (epizoda)

Za mě slušný rozjezd druhé řady, která bude trošku jiná než první.

plakát

Mrazivá tajemství - Vánoce (2017) (epizoda)

Slabý díl, vždycky v 2.sérii přišla nějaká pecka hláška, která mě "rozsekala", což u tohoto dílu chybělo, přišla jen hláška k pousmání a to je málo v porovnání s předchozími epizodami. A že celé křesťanství stojí na nevěrohodné historce, která je z biologického hlediska nesmysl víme dlouho, ale je nutno ho pořád zmiňovat.

plakát

Mrazivá tajemství - Série 1 (2016) (série)

Sněhurka je nejlepší, tím nalákali, zdatně sekunduje Jeníček s Mařenkou a Karkulka, dojezd s Medvědy a Pinocchiem je už očekáváný a slabší.

plakát

Iron Maiden: Donington Live 1992 (1993) (koncert)

Super koncert, ale za mě je nejlepší Rock in Rio a v těsném závěsu Maiden England, proto za 4. Zajímavostí je, že závěrečné titulky jsou po základní části koncertu, kdy publikum čeká na přídavek, který po dojetí titulků začne. Originální využití defacto volného prostoru.