Bridgertonovi - Šustot sukně (2020) (epizoda)

Nejvíc šukavý díl, který paradoxně nevede ke šťastnému konci ani v jedné z příběhových linií.

Chlap na střídačku (2020)

Dobrá komedie se zajímavou zápletkou a kvalitním obsazením. Langmajer opět nezklamal.

Polda - Zlatý důl (2021) (epizoda)

Kladenští havíři jsou minulostí jako ti ostravští. Díl je slabší a nechápu nelibost Michala nadcházející svatby jeho šéfa. Ale aspoň je zde něco nového, co Polda objevil jako v případě prvních dvou řad - zde minipivovary a raw jídlo :-).

Polda - Pomsta (2021) (epizoda)

Případ nic moc, ale posunujeme se v osobním případu Břízy dále a to otevřeně.

Polda - Měl jsem je všechny (2021) (epizoda)

Tak nakonec se pokračuje dalšími díly ve 4.řadě. Producent pornofilmů píšící paměti a fakt tam obtáhl kdejakou.

Aquaman (2018)

Nic nového, ale bavilo mě. Původ Aquamana neznám, ale určitě neplatí hláška z The Big Bang Theory: "Aquaman is socks" :-). Momoa mi v roli sedí, je tu i trochu vtipu, efekty a vodní živočichové pěkně zpracované.

Přes noc třicítkou (2004)

Co jsem viděl podobné filmy, tak se cestuje časem zpět a ne dopředu, ale může být. Koukatelný průměr, kdy je jasné, jak to skončí, ale jako jednorázová oddychovka to obstojí.

A co když je to pravda? (2005)

Tahle romantická komedie nijak zásadněji nevybočuje z žánru, obsahuje řadu žánrových "standardů", ale celkově jde o poměrně sympatickou podívanou. Motiv si to bere zčásti od Ducha, zčásti z Domu u jezera, ale i tak neokoukané téma.

Jedna za všechny (2014)

Vcelku dobře udělaná komedie o pomstách milenek a manželky. Ale ten konec přepískli hlavně, co se rozbíjení skla týče.