I Love You Phillip Morris (2009)

Ach jo, jsem to ale citlivka! Když oni byli tak sladcí...a navíc podle skutečný události, to prostě nemůžu jinak! (Oni asi ti kuřbuřti budou taky jenom lidi neboco....)

Partička (2011) (pořad)

Kdyby nebylo Genzera a Suchánka a taky toho fujfuj komentátora, mohla by to být dobrá švanda. Přiznávám, že jsem se párkrát (ano, 2x) hodně zasmála, ale...není to málo, Antone Pavloviči? Je.

StreetDance 3D (2010)

Hrůza, hrůza, hrůza, ale spojení streetka s baletem dobrý nápad, 3 * za závěrečné vystoupení.

O mé rodině a jiných mrtvolách (2011) (seriál)

Proboha, proč? Proč by někdo tohle psal? Proč by tohle někdo točil? Proč by v tomhle chtěl někdo hrát? A hlavně, proč by na tohle měl chtít někdo koukat? Dala jsem šanci víc dílům s tím, že ten první mohl být prostě jen nejistá rozjížděčka. Bohužel, kvalita nestoupá, možná dokonce naopak. Nevermore.

Karate Kid (2010)

Americký doják v Číně, ale na mě zafungoval, ne že ne. Malý Smithík sladký (připadala jsem si trochu pedo) a překvapivě i výborný herecky, pan Chan jakbysmet. Nechápu nízká hodnocení, taková milá pohádka. A scéna s bundičkou pobavila, na procesy učení bojových umění, respektive proměny z neználka v profíka jsem úchyl, tady bohatě uspokojena.

Gordon Ramsay: Noční můry kuchyně (2007) (pořad)

Gordon Ramsay určitě ví, jak vést prosperující restauraci, ale to ví také Pohlreich. Česká obdoba mě zaujala mnohem víc, Pohlreich vždy dokope ta líná prasátka, aby se svou hnusnou jídelnou začali něco dělat, zatímco milý Ramsay je vyžene na noc hezky vyspinkat a ráno se přijdou všichni nadšeně objímat do zbrusu nově vymalované a zařízené restauračky s novým menu (které ti neschopníci najednou budou určitě umět bez problémů uvařit, že, když se na jeho tvorbě ani nehtíčkem nepodíleli). To je hnus, velebnosti. A upozorňuji, že do hodnocení nezahrnuji můj neskutečný odpor k afektovaným Amíkům, kteří se navíc k pozvané (!!!) pomoci chovají ještě hůř než samolibí Čecháčci, hodnotím koncept pořadu, ne majitele restaurací. Kdybych hodnotila i je, dám nejspíš odpad.

Sedmé nebe (1996) (seriál)

Nikdy nezapomenu na nejgeniálnější epizodu z celého seriálu. Nejstaršímu synovi vypadne doma z bundy brčko, který dostal od kamarádů, ale protože to je kluk svatá, tak by ho stejně nezhulil. Jenže vykládejte si to pastorovi. Maminka má však se synem podezřelý soucit, načež z ní vypadne, že jednou v sedmnácti tuto fuj fuj nezákonnou cestu do pekel také vyzkoušela. A co se nestane? Pastor ženu zavrhne a chce se rozvádět! Nakonec si ale uvědomí, že to asi nebude dobrý řešení situace, když už se jim v jejich domečku pro barbíny s bílým plotem a labradorem poflakují dva tucty fakančat. No neposrali byste se z toho? Ale jako kulisa k vyléčení angíny to bylo príma.

Ten Inch Hero (2007)

Sladký přesladký hippie úlet, ale zároveň tak příjemně pohodový, že mu to s klidným srdcem odpustím a budu se ještě chvilku culit. Milá hudba, milí herci, milý film. Jen Priestlyho změna na konci se mi moc nelíbila, to ho ta čubka nemůže mít ráda takovýho, jakej je? Punkovej byl lepší...

Mother's Day (2010)

Nemáte svoje děti? Nevadí, vezměte si cizí a vychovejte je tak, aby přežili. Možná z nich budou trochu sociopati, trochu úchyláčci, psychoušci a vrazi, ale co na tom? Nemáte svůj dům? Nevadí, vezměte si cizí, nastěhujte se tam a terorizujte jeho majitele. Možná se jim to nebude úplně líbit, možná poteče trochu krve, budou lítat kulky a téct horká voda, ale co na tom? Hlavně že přežije alespoň někdo a celý kolotoč se může rozjet nanovo. Výborný thriller s dokonalou Rebeccou De Mornay, kterou bych za maminku asi moc nechtěla.