Tři mušketýři (2011)

"Paul W. S. Anderson ve své moderní interpretaci ctí reálie příběhu a své novodobé ztvárnění hodlá přiblížit výpravnosti původního literárního díla. (oficiální text distributora)" - lol...ale jinak povedená parodie, jen bych klidně přidala těch komických prvků víc, takhle se to občas ještě tvářilo zbytečně moc navážno. Bitky parádní, ale to neustálé zpomalování si mohli odpustit, toho bylo vážně moc. A proč chtěl teploulinký král s malinovou rtěnkou sbalit nepříliš pěknou královnu? A KDO JE KURVA TEN BERND?

New Yorku, miluji Tě! (2008)

Milé, ale nevýrazné. Chybí poetika. New York určitě není "horší" a nudnější město než Paříž, ale tady jsou ty příběhy tak nějak plytké, nezáživné, nudné. Scéna s veverkama parádní a starý pár milý, that´s all.

Noc je ještě mladá (2011)

Relativně povedená komedie, ale zasazená do hnusně blejskavých osmdesátek, což opravdu nemusím. Jeden večer, jedna párty, spousta změn pro bývalé spolužáky, co se na pár hodin cítí a chovají zase jako na střední škole. Vůbec to není špatný film, jen mě tu nic extra nenadchlo. Tak akorát příjmená zábava na 3* hvězdy, nic víc.

Lymelife (2008)

Ano, není to originální téma, ale ne, nenudila jsem se ani malinko. Příjemně pomalé temto, milé vyprávění, výtečná pochmurná atmosféra a báječní herci. Velice povedené komorní drama. A postelové scéně tleskám :)

Bastardi (2010) odpad!

Si zabil. Ale zajímalo by mě, co se panu Šíchovi v posledních pětadvaceti letech přihodilo. Od klenotu přímou cestou do žumpy, smutné.

Honey 2 (2011)

Pfff, pěkná srajda, jak příběhem (kterej tu vlastně není, jen talentšou a nějaký ty vložky ze zákulisí), tak především tanečně...a hlavní typerka taky nic moc, zlatá Jessica Alba.

Kdo přežije (2000) (pořad)

Série 22. opravdu povedená, takovou sbírku různorodých figurek jen tak nenajdete. Povedené intrikaření, aliance, podaliance, podpodaliance...

Green Lantern (2011)

I přes můj dlouhotrvající a obřích rozměrů dosahující odpor vůči Reynoldsovi se z toho vyklubal vcelku ucházející film. Ale připomínal mi dost Chucka Norrise, spíš by se mi sem hodila nějaká větší bitka s tím "zlem", kterou vyhrajou pod jeho vedením...

Vyfič! (2009)

Upřímně, tohle jsem od Drew nečekala. Příjemně mě překvapila originálnost a neklišovitost (i přes klišé lůzr děvče -> šťastný děvče). Ellen Page tyhle role výborně sedí, navíc ji do karet hraje i její roztomile příjemný, ale ne vyloženě krasavicoidní face. Zbytek herců atmosféru dokreslil dobře, nejvíc mě zaujal Landon Pigg (snad se ještě v něčem objeví). Je to milé, vtipné, dobře natočené a vizuálně zajímavé. A navíc ta hudba!