Muž na Měsíci (1999)

Za několik desítek let by mohl podobně vypadat film o Sacha Baron Cohenovi... měl by úžasnej výkon v hlavní roli,skvělej příběh, představil by nám neuvěřitelně vtipnou a charismatickou postavu.. a pak by nám jí bylo líto...

Saw 3 (2006)

Tohle by mohlo bejt něco jako guilty pleasure,viděl jsem průnik do Jigsawovi hlavy a zatínal jsem zuby, avšak potom jsem ten pocit chtěl zažít znova a znova... že by nová vlna hororů,kdy člověk chce mít ten znechucující pocit a kroutit se na sedačce ? Čas ukáže, ale jinak je Saw 3 o ničem, taková ukázka mučení.Ten nápad má rozhodně větší potenciál..vlastně měl...

Zuřící býk (1980)

Všimli jste si, že LaMotta (nebo jak se jmenoval) vypadá v klobouku stejně jako Rocky ? Tím ale veškerá podobnost končí.LaMotta je agresivnější, drsnější,černobílejší,líp zahranej a ... a víc k přemejšlení.Tenhle film je hlavně o tom, jak vám může žárlivost zkazit život a nabízí zajímavej způsob pokání, tzv. způsob "jsem blbej, tak si nechám v ringu namlátit,ale z chyb se nepoučim a budu blbej zase".A je dobrej, ale těch 5 tam zatim nevidim, uvidíme časem... jo a ty scény z ringu mi osobně nepřijdou tak drsný, ale na rok 1980 jsou asi dost revoluční

Wassup with it, vanilla face ? We just a couple of pimps.... jeden z nejvtipnějších filmů,co jsem kdy viděl, Oscar nebo aspoň Glóbus, okamžitě a bez protestů! Tohle nepotřebuje žádný hlubokomyslný komentáře, o Boratovi každej slyšel a každej ví,jaký to asi tak bude... a ANO, je to přesně takový a ještě lepší!

Pomáda (1978)

Jak se měl Vincent Vega před Pulp Fiction? Měl krátký vlasy a tužil si je pomádou,zpíval a tancoval a Julese vůbec neznal.A že mu to zpívalo!Tenhle film je prostě klasika,i když o něm můžete tvrdit, že je naivní (na i v ní :D )

Krajina přílivu (2005)

Bylo to šílený a úchylný, ale nenudil jsem se ani minutu.Rozhodně nutno vyzdvihnout výkon Jodelle Ferland, která byla naprosto přesvědčivá a táhla celej film.Tohle se blbě popisuje, tuhle brutální pohádku je třeba vidět!

Let číslo 93 (2006)

Tak budu asi zase za toho, kdo to neposchopil, ale tohle na pět hvězd přece prostě neni ! Ty záběry z letovýho centra, kde jsem přemejšlel,jestli něco nedhápu,nebo jestli se nudim.... a pak jsem málem usnul... to fakt ne!Jo,část z letadla je naprosto super a napínavá a nic lepšího jsem dlouho neviděl.. ale film jako celek nemůže dostat 5* , to mi neřikejte.

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Willy Wonka,Willy Wonka,nejlepší čokoládovýrobce!Willy Wonka se okamžitě řadí mezi moje nejoblíbenější postavy, stejně jako se nechutně kladný a chvílemi trapný Karlík řadí mezi největší srágory co kdy ve filmu zastupovali dobro.O filmu se dá napsat mnoho,Elfmanova hudba je prostě Elfmanovská a připomíná Batmana.Továrna na čokoládu z výšky vypadá jako nějaká část Gothamu.Willy Wonka je možná transsexuál a Karlík je gay.4 důchodci v jedné posteli na stará kolena od rána do večera provozují gruppen-sex... v tomhle filmu se toho dá rozebírat mnoho!Ale jednoduše - Wonka je cool a scény v čokoládovně jsou absolutněnaprostouplněmegahustý, narozdíl od úvodu a konce v ghettu!

Lhář, lhář (1997)

Jo, má to happyend, má to plno nic_moc_hereckejch výkonů a plno nedomyšleností, ale... Carrey je prostě Carrey a je jako vždy třeskutě vtipnej!

Noční let (2005)

V letadle je to hodně napínák, skoro jako Telefonní budka, která pro mě osobně v žebříčku "beware_of_heartattack" vede! Jenže po přistání Wes zase točí tak, jak mu to příroda přisoudila, stačilo by Cillianovi nasadit masku a byl by to onen starý známý Scary killer..