Král Artuš (2004) odpad!

Kdo dostal tenhle hrozný nápad? Je to strašně dlouhý, nezáživný, a strašně špatně obsazený film. Mezi obsazením mužských rolí to nejsou špatní herci, jen se na svoje role vyloženě nehodí. A Keira jako Guinevra? To uráží celý příběh. Keira je hnusná jak smeták, a navíc špatně hraje. Ani hudba Hanse Zimmera to tentokrát nezachránila, fakt propadák.

Lví král (1994) odpad!

Hnus. Hnusná animace, pitomý příběh, blbé písničky, a pár pokusů o zcela trapný humor. Fakt ubohá záležitost.

Na vlásku (2010)

Vynikající humor, fakt že jo. Docela jsem se nasmála, což se mi často nestane. Ale žel se podařilo filmu ubrat na síle, a to díky nemožnému českému překladu, dabingu, a hlavně zpěvu. Helena Vondráčková, no dobře. Nemám ji ráda, ale na takovou stařenu se hodila. Ale ten hlas, co dostala v češtině Locika? Hrůza! A vůbec, nechápu pro pořád Disney procpává ve svých filmech dětem písničky, když je přeci nemá vůbec nikdo rád. Neznám ani jedno dítě, které by mělo rádo písničky v Disneyho filmech.

Kung Fu Panda (2008)

Úplně přesně nerozumím tomu, co se na tom lidem líbí. Dostala jsem několik doporučení, že prý je to neskutečně zábavné, originální, a vtipnější než Shrek. Tak na to koukám, nudím se, čekám kdy začne nějaký ten humor, a ono to najednou skončí. Nehledě na to, že je příběh založený na několika nelogických věcech, ne tak docela pravdivých filosofických úvahách, a nehezké animaci. Pro mne tedy ne.

Arabela (1980) (seriál) odpad!

Teda pradon, ale tohle nemůžu. Kazilo mi to vkus i náladu odmalička, a čím jsem starší, tím to nesnáším víc. FUJ.

Fantastická čtyřka: Silver Surfer (2007)

Ale ne, mě to bavilo. Když si jde člověk pustit Fantastickou čtyřku, ani by neměl čekat žádnou povznášející, intelektuální zábavu. Jde prostě o film pro děti, a mírně natvrdlou mládež, do které se klidně zařadím :-D

Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka (2005)

I přes vynikající námět, britský humor, a pořádnou dávku parodických prvků a citací, které mám tak ráda, se mi film moc nelíbí. A je to tím, že mi vadí vizuální stránka, i způsob animace. Mají pro mne nesledovatelně zrůdné obličeje.

Hledá se Nemo (2003)

Zase mi tu, i přes pár skvělých vtipů, chybí něco trochu víc pro dospělé. Nějakou ironii, kritiku, něco, co filmy od DreamWorks skoro vždycky mají.

Příběh žraloka (2004)

Dost velký humoristický nářez. Je tu pár fakt dobrých fórů, zvlášť pro příznivce mafiánských filmů. Což dokazuje i přítomnosti Martina Scorseseho a Roberta De Nira.

Burák v Tokiu (2008)

Kdo neviděl Rychle a zběsile Tokijskou jízdu, ten nemá šanci si to pořádně užít. Vzhledem k tomu, že jsem Tokijskou jízdu viděla, a zatraceně se mi to nelíbilo, jim toho Buráka fakt přeju!