Chaos (2005)

Pěknej a napínavej film. Sice o co se jedná mi došlo mnohem dřív, ale na druhou stranu jsem nepochopila motiv. A jestli si myslím, že ho vím, tak mi to přijde divný a blbý, tak proto ubírám hvězdičku. Každopádně Ryan tady moc příjemně překvapil, jeho postava se mi líbila nejvíc (způsob myšlení i morálka) a Statham měl taky docela neobvyklou roli. Ráda si to ještě někdy pustím.

Divoká stvoření jižních krajin (2012)

Dívka, která se dívá na svět dětskýma očima a přitom je tak dospělá. Je to spíše smutný příběh o tom, jak někteří lidé se nechtějí vzdát své "svobody", svého způsobu života, protože pro ně takto znamená opravdu žít. A jestli chcete opravdu žít, musíte se umět o sebe sami postarat, postavit se čelem svému strachu a podívat se mu do očí. I ten nejstatečnější člověk na světě pláče, protože i když jste moc silní, tak jen tváří tvář nejdůležitějšímu člověku, kterého máte a kterého ztrácíte, si uvědomíte, co pro Vás znamená a co pro Vás dělal, i když vypadalo, že je to zlé. Příběh o malé dívce, která si uvědomuje, že je součástí celého vesmíru a proto i tak musí a chce žít.

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009) odpad!

WTF??? Větší úchylárnu jsem snad neviděla. Je mi úplně na zvracení. Všude kozy, zadky, velký, malý, hnusný, hezký, sem a tam, šíleně trapnej sex na hřišti, všichni tleskaj?, uříznutý bradavky? Děláte si ze mě pr....??? Omg, mám ráda Stathama, ale tohle je fakt humus všech humusů, hodně mě chlapec zklamal! A ty dialogy? Ježiš, já se snad z toho zblázním. Nedokážu o tomhle filmu říct nic slušnýho. K žánru by měli připsat, že se jedná i o porno....

Whitechapel (2009) (seriál)

První série je super. Hvězdičku ubírám pouze za první díl. Jinak dobře vybraní herci mě fakt potěšili. Tady jsou policajti prostě normální chlapi, což bych řekla, že se více blíží skutečnosti a ne svalnatci, krasavci a kdo ví co, jako v jiných detektivních seriálech. Mladý šéf je psychologicky velmi zajímavá postava, bude ještě fajn sledovat, jak se z něj stává lepší a lepší detektiv, který mění hodnoty. Stejně tak seržant Miles má skvělou roli. Uvidím, co další série. /// Tak to mám zhlédnuto všechno. Byla to fakt pecka, jednotlivé případy mě někdy totálně dostaly. Ve třetí sérii se však nečekaně seriál začínal ubírat do mysteriózna a hororu. Jako opravdu jsem se občas dost bála. Přesto jsem předpokládala, že to bude mít vše racionální vysvětlení. Bohužel poslední díl mě v tomto ohledu zklamal, možná i trošku pobavil. Vím, že seriál asi pak zrušili pro nižší sledovanost, tak přemýšleli, jak to ukončit, ale je škoda, že to udělali takhle, protože tím snížili kvalitu toho celku, který byl tak perfektně pochmurně natočen.

Medvěd (1988)

To bylo tááák kouzelný. Co může být hezčího než medvědí mláďátko, které se chová úžasně jako všechna mláďátka. Nechápu, jak je vůbec možný něco takovýhle natočit, jak to ten medvěd udělá. Je to moc dojemný a krásný příběh o medvědí lásce a zlých pytlácích. Slzička ukápla, ale spíše dojetím na konci. Tak krásný "přirozený" film se jen tak nevidí. Plný počet.

Jack a Jill (2011)

3 a půl hvězdičky. Nechápu, proč je to tak negativně hodnocený. Má to sice jednu chybu a to, že Jill hrál Sandler. Kdyby Jill hrála nějaká herečka nastylizovaná tak, aby byla Sandlerovi podobná, tak by to bylo mnohem lepší a vtipnější. Jinak až na pár trapných prdících vtípků si myslím že to byla docela pěkná komedie, kde především zazářil a mě osobně velmi překvapil Al Pacino. Kdo tvrdí, že se na konci nesmál jeho reklamě, tak mu nevěřim. Kvůli Dunkaccinu jsem uvažovala i o 4 hvězdičkách.

Bezmocná (1995)

Proč 4 hvězdy? Protože to je film mojí puberty. :) Bohatá frajerka, pěkně nafoukaná, "luxusní" hadry - a z ní se stane hodná holka, co se opravdu zamiluje. Klasická romantická komedie, která potěší kde jakou dvanáctiletou holku. Humor občas dost trapný, ale občas i dost zábavný. Největší chybou tohoto filmu je naprosto úděsná Brittany Murphy (nikdy neuměla hrát). I tak si to ráda jednou za delší čas pustím a zavzpomínám na svá dětská léta.

Rukojmí (2005)

Tenhle film mám moc ráda, stejně tak knihu. Když jsem si film pustila, tak jsem zjistila, že knihu jsem dočetla tak dva měsíce předtím a neměla jsem ani ponětí, že si pouštím něco, co jsem zrovna dočetla. I když se jako vždy scénáristé úplně nedrželi scénáře, tak to je moc dobře natočený. Pro mě je to takový ten "hustý" typ filmu. Jeden vrahoun, dva "kluci", nevinná rodina a boj o přežití. Samí dobří herci a pár moc pěkných akčních scén. Myslím, že takhle slabé hodnocení si nezaslouží, protože to rozhodně patří mezi ty lepší thrillery.

Duchové Marsu (2001)

Dlouho jsem se rozmýšlela, zda dám dvě nebo tři hvězdy. A pak jsem si řekla, že jsem viděla i horší filmy. Takhle stupidní dialogy se jen tak nevidí, nemluvě o šílených hereckých "talentech", kdy mě i Statham hluboce zklamal. Ale i přesto se film docela ubíral napínavým tempem a drželo se ho až do konce. Musím ale ještě upozornit na jednu stupiditu a to, že nechápu, kde Ti "divoši" vzali takový brnění a zbraně jak s historickýho nebo fantasy filmu. Sice tam zmiňují, že si začali vyrábět nástroje, ale že by se jim to vůbec mohlo takhle podařit a ještě k tomu za jednu noc? :D No, místy jsem se i zasmála (trapnosti), ale spíš tak, že mě to prostě pobavilo.

Poslední Mohykán (1992)

Miluju tenhle film!! Miluju soundtrack!! Je to jeden z nejemotivnějších příběhů vůbec. Koukám na to už od malička a nikdy mě to neomrzelo. Některé scény jsou prostě nezapomenutelné a mrazí u nich pořád. Ty bitky jsou neskutečně napínavé a i když vím, jak to vždy dopadne, pořád mi buší srdce jak o závod - co kdyby náhodou.... Jediná věc, co mi trošku vadí je dabing hlavního představitele, ale to už jsem jakž takž překousla, zvykla jsem si. Jinak je to božský film!!!