Kráter (2023)

ach Jo tieto tu hodnotenia... Ostatní to odpisu ako brak keď pozrú na 43% pritom to vôbec tak zlé nebolo. Jednoduchší pekný príbeh, o sile kamarátstva, prvé lásky a malo to zaujímavé rozuzlenie ktoré sa rátalo aj mne ako dospelému. Deti 10-15r podľa mňa pozrú radi a aj im to možno niečo dá (rozhodne 100x viac jak SpongeBob v kalhotách (seriál) (1999)SpongeBob v kalhotách (seriál) (1999) a pod) . Za mňa z celkového pohľadu rodiny 71%

The River Wild (2023)

áno, existuje aj lepšie spracovanie survival štýlu ale 47%? Na jedno pozretie sa to v pohode dá 66%

Duch (1990)

nostalgia funguje... "Miliónprvý" krát videné no atmosféru si drží. Ťažko povedať ako funguje toto dielo na dnešnú mládež povedzme po 2005. Celkom by ma zaujímalo, či vidia vo filme ničo podobné ako my čo sme na tom vyrastali :) .

Zatmění (2023)

vôbec toto nebolo tak zle! super- čakal som Bčkový prúser s prihliadnutím oka CZ produkcie osobné  hodnotenie Štýl - "ok dalo sa to..." ale toto dopadlo dosť dobre na možnosti a rozpočty! Stratili sa stopážov aby sa to nezvrhlo do okukanehi a neunudilo, malo to svoje čaro, herci svoje charaktery, zápletka slušná a konečne sa niekto z CZ/SK produkcie pustil aj do niečo iného ako komédia, medziľudské vzťahy (ok nech nekrivdím- životopisný, ľahká krimi). Za mňa príjemné prekvapenie 79% a 5* na podporu, že niekto ukázal, že to ide aj inak! gratulujem!

Krásný kluk (2018)

videl som spracovaných filmov o drogách a zavislostiach hodne. Tento patrí k tým lepším . Verne vypravanie (hlavne je dobre spracovana rozpoltenosť človeka v spoločnosti rodiny a vo svojej duši keď je mimo nej). Kiež by si ho pozrel každý kto rozmýšľa nad prebadanim tohto lákavého a chviľkovo veľmi zaujím sveta s veľkou priepasťou v živote ďalej ktorá nikdy nekončí... 82%

Dark (2017) (seriál)

tak takto... Nemecko a zvlášť Winden je mesto s jednoznačne najväčšími zrážkami na planéte ak nie v celom vesmíre. Seriál bol super no zdal sa mi hodne rozťahaný a kľudne by sa zopár epizód dalo zmestiť do jednej ak nie vynechať. Záver bol super a retro soundtrack na konci sa k tomu výborne hodil. 79% ak by sa to zhustilo tak 86%

1899 (2022) (seriál)

ale áno 79% Na Netflix nadpriemer. škoda, že zrušili pokracovanie ale cez to sa to vpohode sa brať ako ukončený príbeh (nie ako podaktore čoho mám plné zuby pozreta séria a o 3r keď sa vydá ďalšia, budem musieť kuknúť aj predchádzajúce aby som sa našiel ako je to teraz v móde. Ďalšie "rozkukane" seriály už nechcem. Preto ak sa tohoto istého obávate, kľudne do toho-1899 je ok a dá sa to považovať za ukončené) 5x* na podporu podľa mňa podhodnotenia (aktuál 66%)