Chuck (2007) (seriál)

Ono je celkom vtipné ako dokáže Hollywood premeniť tak stupídny námet na niečo tak "cool".

Telecvoking (1996) (pořad)

Politicky "nekorektný" humor (na úrovni) zakapal v slovenských TV s odchodom Jara Filipa a Stana Radiča. Duo šašov Noga-Skrúcaný boli v telecvokingu taka cukrová vata medzi dvomi Pánmi satirikmi.

Inkognito (2003) (pořad)

Semivtipné hádanie "zaujimavých" povolaní neznámych ľudí bandou slovenských celebrít doporučuje 9 z 10 renomovaných psychiatrov ako prevenciu pred alzheimerom.

96 hodin (2008)

Bryanovi uniesli dcéru a to je kurva dôvod oprášiť starú bundu, dve vysielačky a pustiť sa do tieňov Paríža bojovať o to čo je najcennejšie. Hneď na začiatku som zistil, že Bryan pochádza z rovnakej špionážnej školy ako Bourne a zostávalo sa teda iba modliť aby sa celý film nezmenil na "Bourne Superfather". Zmenil sa :) Čo však treba dodať je, že bournovská atmosféra bola navodená tak (ne)dokonale, že mi to v konečnom dôsledku ani moc nevadilo. Kópia však zostane kópiou.75%

Božské děti (1997)

Tretí svet a životné problémy, ktoré si ani nedokážeme predstaviť. Kto by povedal, že stratené topánky dokážu postaviť život na ruby. V dnešnej dobe liposukcií, prsných implantatov a hip-hopu je takýto film pekná pripomienka skutočných hodnôt a zároveň zrkadlom západnej civilizácii. 80%

Mlha (2007)

Horory nemám rád. Myslel som si ale, že tento bude jeden z tých inteligentnejších kde sa postavy budú správať aspoň trochu racionálne bez zbytočného tlaku na dramatičnosť. Opak bol pravdou. Každá scéna bola predramatizovaná, postavy sa správali maximálne stupídne. Dostával som ešte aký taký strach z nepoznaného v úvode, ale ako sa objavilo prvé chápadlo z digitálnej dielne "Idiot & Son" tak som vedel, že mám po filme. 45%

Přízračný svět (2001)

Trošku "neamericky" poňatá skúška dospelosti. Hľadanie pravdy tam kde sa nedá nájsť a jediným riešením je útek. Film zaujme svojou obyčajnosťou a čistotou, uveriteľným scenárom a postavami. Pre mňa to však bolo trochu primálo. 70%

Interview s upírem (1994)

Som v rozpakoch. Neviem či som videl fantasy drámu, horor alebo čiernu komédiu, každopádne to preskakovalo žánre tak rýchlo, že som to nestíhal sledovať. Ostatnými ospevovaný scenár považujem za šedý priemer a záver filmu radšej ani nebudem komentovať, to snáď Neil ani nemyslel vážne. 70%

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Ako ja vravím stále... na čo reči, keď vzduchom lietajú končatiny a črevá ? :-) 75%

Nula od nuly pojde (2006)

Nadpriemerná čierna komédia s dobre vyčerpaným námetom. 70%