Zábavná relácia s moderátorom Vladimírom Voštinárom. Je založená na tom, že štyria mediálne známi ľudia hádajú profesie pozvaných ľudí. Navyše na konci so zakrytými očami hádajú ďalšiu, tentoraz tiež mediálne známu osobu. (Marek1991)

Hedka

Relácia Inkognito sa za tie roky vypracovala na takmer špičkovú slovenskú zábavnú reláciu, o čom svedčí aj cena OTO. Je to jedna z mála zábavných relácií, ktoré si rada pozriem. Zostava Hudák, Čekovský, Šebová a Šoko Tabaček či Marcel Forgáč je vždy zárukou dobrej zábavy. Ak nenáročný relax, či ľahšia zábava - určite Inkognito! ()

Marek1991

Na túto reláciu sa Vlado Voštinár, Maroš Kramár a Ján Króner hodili. Títo to ťahali. Občas som si s tým užil veľa srandy, inokedy ma to neoslovilo ani trocha. Pointa celého bolo hádanie povolaní ľudí, či s maskami hádanie nejakej mediálne známej osoby. Úspech toho celého pri nedopracovanom jednoduchom scenári teda padal a rástol, len na schopnostiach účinkujúcich a moderátora. ()

MM_Ramone odpad!

Touto zábavnou show odštartoval svoju pochybnú televíznu kariéru Vlado Voštinár. Už vtedy som si hovoril, že kde vyhrabali takého upoteného blbečka. Jeho štýl moderovania je niečo, čo ma dokáže vyprovokovať takmer až k agresii. Tento nemožný chlap a jeho vyjadrovanie je ukážkou moderátorskej primitivity. Nechcem byť nijak osobný, možno že je Vlado v súkromnom živote fajn týpek, ale keď ho vidím na televíznej obrazovke, tak to vždy musím prepnúť na iný kanál. Presne tak to bývalo aj vdety, keď robil sprievodcu zábavnou reláciou "Inkognito". VV odpad! ()