Papírový dům (Netflix verze) - Epizoda 1 (2017) (epizoda)

Kurva co to je za holomajznu .. prvnich 5 minut uplne super a pak to slo cely do kopru a konec je nelogická hovadina. Nechápu. Čekal jsem že bude shánění týmu, pak příprava na akci ale vše bylo ustřiženo a v půlce dílů už samotná akce, to je zvláštní protože teď nedokážu říci o čem teda těch 5 sérii bude :D

Království zombie (2019) (seriál)

Parádní seriál. Celkově prostředí období atmosféra souhra o trůn a zombie apo. to vše dohromady dělá opravdu zajímavý počin. Co je ale top tak efekty a zombie akce, tady by se plno filmů nebo seriálů s podobnou tématikou mohlo učit. Do toho nádherné kulisy a prostředí, dobří herci a celkem zajímavý příběh, tak je o zábavu postaráno, i když po druhé řadě to je dost otevřené, jak příběhově, tak i logicky a je potřeba vysvětlení. Takže honem sem s další sérkou.

Království zombie - Série 2 (2020) (série)

Druha série byla lepší jak první, ale konec byl jeden velký wtf moment. Jako je to masakr ten konec, ale opravdu je potřeba dalsi série ptž to skončilo dost otevřeně.

Království zombie - Epizoda 4 (2020) (epizoda)

Opět šla nákaza do pozadí a řešilo se vše o té královské pí*e. Tohle fakt jinak nazvat nejde, nesympatická hnusná držka falešná jak cepín z bakelitu. Prostě svým nechutným charakterem a arogancí by jste ji drhli hlavou o struhadlo. Do nesnází se dostala i doktorka, doufám, že se tohle vyřeší, ale intriky mě tolik neberou, tento seriál dominuje především zombie apokalypsou, takže doufám, že poslední 2 episody budou zaměřené hlavně na ní.

Chata (2019)

Zvláštní film. Prvni polovina se mě líbila, druhá už moc ne. Nemam rád náboženský založený filmy a když se postavy chovají jak magoři. Příběh vypadal slibně ale je plochej jak hrudník muže. Nedozvěděli jsme se žádnou důležitou podstatu, a informace o záporné postavě byly fakt minimální. Celkově to byl vlastně celý jen vtip, který špatně skončil, zápornou postavu jsem bral jako oběť a horor až na jednu, nebo dve scény tam nebyl vůbec žádný. Jsou to takové ty běžné 2* tu jednu navíc dávám za prostředí a atmosféru, která byla místy povedená. Tak chata v zimě uprostřed lesa, to už samo o sobě působí fajn, ale obsahově téměř prázdná bublina.

Hra na oliheň (2021) (seriál)

Tak tohle byla severokorejská nálož. Nekutecne zábavná a dramatická záležitost u který se dobře pobavíte a misty nebudete ani dýchat. Nic podobného jsem ještě zatím neviděl a koncept seriálu byl famózní. Jediná podobná alternativa, ale filmového směru taky z Netflixu je film The Platform. Koncept a kompozice, atmosféra, prostředí a originalita, to vše dělá z tohoto seriálu téměř dokonalý počin, který nelze ohodnotit jinak. Seriálový hit roku 2021 a jeden z nejzajímavějších seriálů poslední doby. Jihokorejská produkce se vyznamenala, doufejme, že bude pokračování.

Hra na oliheň - Jeden šťastný den (2021) (epizoda)

Konec by mohl být lepší, ale jde o to jestli je tohle konec seriálu nebo ne, pokud ne, a vypadá to že ne, tak i tak to bylo obstojné zakončení neskutecného počinu.

Hra na oliheň - Bílý kůň (2021) (epizoda)

Nevim proč tak krátký díl, kde jsme se jen utvrdili, co za parchanta je ten člověk, kterému jsme na začátku fandili. Jinak nic moc nového spíš taková upoutávka na finále.

Království zombie - Epizoda 2 (2020) (epizoda)

Tentokrát šla zombie apo do pozadí a do popředí vystoupala honba o trůn, ale konec byl naproto parádní. I přes krátkou délku další povedená epizoda.

Království zombie - Epizoda 1 (2020) (epizoda)

Tak úvodní episoda druhé série nářez. Ať už co se zombíků týče, nebo plánu či odhodlání korunniho prince. Vypadá to, že tady přestává legrace a začíná boj s nebezpečnou nemocí a nadvládou nad celou zemí.

Časové pásmo bylo změněno