Pacifik - Gloucester/Pavuvu/Banika (2010) (epizoda)

Takže je to jasné - Japonci útočí zásadně v noci, takže přes den se můžete promenovat jak chcete. Teda pokud nechytnete nejtrapnější nemoc a díky tomu se dostanete do nemocnice v týlu. A o tom je 90% dílu. Achjo.

Pacifik - Melbourne (2010) (epizoda)

Tak tady se jen chlastá, souloží a zvrací. Jako proč? Jako rozumím, že je potřeba věnovat nějaký čas životu vojáků v zázemí ale to že se v zázemí chlastalo, souložilo a zvracelo je v každém filmu či seriálu o jakékoliv válce a rozhodně tomu nemusí být věnován celý díl. Po pravdě nevím za co ta jedna hvězda...

Pacifik - Basilone (2010) (epizoda)

Stejně jako v BoB - první půlka hrdinskejch a chlapáckej řečí, ano občas někdo napíše báseň, pak se setmí a začnou nabíhat Japonci. Takovou řežbu jsem viděl naposled v Komandu, kdy random nepřítel taktéž nabíhal přímo před kulomet. No a kupu mrtvol ve Žhavých výstřelech. To trvá deset minut a pak následují opět drsné řeči s vyjmenováváním kdo "to dostal". V BoB jsem to ještě zkousnul, i když jsem někdy přetáčel až na ty bitky ale tady to bylo už moc.

Wolf Creek 2 (2013)

Svérázné řešení migrační politiky, trocha australského nacionalismu a historie a...jo ještě pár mrtvol aby to teda byl horor. Půl filmu honička v autech a konec někde v kasematech pod Špilberkem. Jinak samé klišé jako v jiných podobných filmech. Podruhé už ne děkuji.

Osada - Epizoda 10 (2023) (epizoda)

Postavy v posledním díle (a nejen v něm) jsou buď za a) nesympatické, za b) hysterické a za c) totálně blbé. A teď se diváku směj. Ano vím že Kolečko chtěl o pár dílů míň protože byl sám v kolečku, všichni na něj tlačili "tak která" a do toho plodit ještě humor.. Ale tady žádný nebyl a zůstala jen křeč.

Osada - Epizoda 9 (2023) (epizoda)

Jak zde bylo řečeno, jak vyplnit 50 minut. Takže si sednu jednou za den na deset minut a něco napíšu. To že to na sebe moc nenavazuje nevadí. Dvakrát jsem se usmál. Jedna hvězda.

Oktopus - Kobyla (2023) (epizoda)

Tak nevím. Indicie náhodně sehnané od kluka vylosovaného z komparzu... No dobře, fórek hozené kytky do čaje u lůžka nemocné za * a ta druhá ani nevím za co.

Osada - Epizoda 8 (2023) (epizoda)

Tak to bylo fakt slabý. Z osadníků se stali najednou sobci, kteří nechají každého na holičkách jen pro své osobní zájmy. Jedna hvězda za svištění broků. Nic jiného si tohle nezaslouží.

Oktopus - Žihadla (2023) (epizoda) odpad!

Gerontofilní porno, nic víc! Ve chvíli kdy si tvůrci uvědomili, že se diváci dívají na zástup zarostlých prošedivělých důchodců ať už na straně zákona nebo na té druhé tak tam rychle prskli jedny ňadra a jednu policajtu, co skočí do vody aby vyslechla podezřelého (proč proboha?) a i tak to nebylo nic moc. Navíc kameraman nejspíš na Mácháču užíval pohody, když slunce mu házelo kolečka na tváře herců a nikomu to nevadilo. Bývalý policista si mezi šluky kyslíku kopíruje případy a neustále leze do vyšetřování "budoucích" kolegů. Obávám se, že to by asi v reálu nešlo. Za tento díl naprosto špatný není možné nic jiného než odpad!! PS To krematorium a pálení jako proč?

Motýlek (1973)

Tak jsem to dokoukal. Kdo četl knihu, nemůže dát víc ne tři. A to jsou ještě dvě za předlohu. Kdybych ji nečetl, chvílemi bych se v ději totálně ztrácel a vůbec bych nechápal konání postav. Navíc Steve McQueen si vystačil na celý film s jedním výrazem (ostatně jako vždy) a to mi na film o více než dvou hodinách nestačí. Za mě velké zklamání.