La La Land (2016)

Sama jsem překvapená tím, jak moc mě to nebavilo. Zpívající Gosling mi přišel jako strašné klišé a výraz E. Stone mě dojímal, ale spíš v takovém tom trapném slova smyslu. Hudba pěkná, o tom žádná. Příběh.. no nevím, na můj vkus zbytečně zdlouhavý. Na první pokus jsem film ani celý nedokoukala. Pro mě zklamání roku.

Pustina (2016) (seriál)

Tleskám a smekám klobouček! Ponurá atmosféra celého seriálu mi naháněla husí kůži. Nutno vyzvednout vynikající výkon Z. Stivínové a J. Duška! Pokud chcete nefalšovanou syrovost, tak tohle je to pravé ořechové. Hltala jsem každý díl a nechtěla jsem, aby skončil. Ovšem závěr byl pro mě celkem zklamání, takže za to jednu hvězdu dolů. Vlastně mě ani tak nezklamalo "kdo", jako spíš "proč".

Svěrací kazajka (2005)

Může snad být film, ve kterém hraje Adrien Brody, špatný? Nemyslím si.

Švadlena (2015)

Podle mě jedna z nejlepších rolí K. Winslet! Skvěle jsem se bavila. Je to netradiční, místy velmi humorné a zároveň tak moc ze života, že se v tom každý musí najít.

Pohřben zaživa (2010)

Musím říct, že jsem se ani chvilku nenudila. Ač jsem si na začátku myslela opak. Netušila jsem, jak strhující může být film, ve kterém exceluje pouze jeden jediný herec. Smekám, fakt. Navíc mě mile překvapil konec. Snímek nad moje očekávání.

Jetelín (2016) (seriál) odpad!

Kekelín.

Oddělen (2011)

Plakala jsem. A ne jednou. Jeden z nejfantastičtějších filmových zážitků. Jeden z nejkrásnějších filmů, jaký jsem kdy viděla. Zanechá ve vás spoustu pocitů. Donutí vás přemýšlet. A dlouho se ho nezbavíte. Adrien Brody a jeho neskutečná prázdnota zachycená v devadesáti minutách.