Orange Is the New Black (2013) (seriál)

Takový ten seriál, kde budete milovat snad všechny kromě hlavní hrdinky, která vás bude iritovat snad od první chvíle.

Stranger Things (2016) (seriál)

Původně jsem na to koukat nechtěla. Připadalo mi to jako teen seriál s malýma dětma, co si hraje na rádobyscifi drama. Opět jsem se spletla, protože tohle je tak neskutečně návykový seriál, že to snad není ani možný. Ta děcka, která teda mimochodem vybrali naprosto perfektně, vlastně nejsou vůbec děti, ačkoliv se tak tváří. Ta osmdesátková tvář, kterou tenhle seriál má, mě strašně bavila. A úvodní znělka je, jen tak mimochodem, jedna z těch nejlepších, které jsem slyšela! Oblíbené postavy: Eleven

Dabing Street (2018) (seriál)

O kousek u mě vede Čtvrtá hvězda, tam co díl - to perla. Dabing street má slabší části, ale pořád ho řadím mezi jeden z nejlepších českých televizních seriálů. Klára Melíšková byla absolutně geniální a její role neměla chybu. Miroslav Krobot je záruka kvality a příjemně mě překvapil Hynek Čermák (jeho ledvinka mi dodnes nedá spát!). Je to prostě suchý, vtipný a prostě dobrý!

Svátek matek (2016)

Jako upřímně mě tu Julia Roberts dost srala.

Proč? 13x proto (2017) (seriál)

Dobře. Řekněme si narovinu, že Hannah byla sice hezká holka, ale taky vlastně tak trošku sebestředná kráva a že si o spoustu věcí, co se jí staly, sama řekla svým chováním. Nicméně musím říct, že herci byli podle mě zvolení perfektně. Ti co mají být sympatiční, ti prostě jsou a ti co hrají šmejdy, jsou prostě šmejdi od pohledu. Well done. První série mě bavila a druhá je dokonce o ždibec (-hodně divný slovo) lepší. A poslední díl.. what the fuck?! Kdo jste to neviděl, tak si to pustťe. Ono to možná působí jako klasickej teen seriál, ale.. jakoby ne no. Takže.. třetí série c'mooon!

Vzteklina (2018) (seriál)

Chvílemi mi to připomínalo seriál Pustina. Možná to bylo tou mírně ponurou atmosférou. Každopádně mě to hodně bavilo, Kryštofa Hádka (vlastně oba bráchy) mám moc ráda. Takže jo, za mě dobrý.