Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Kombinace Burtona, Deppa a čokolády ... vrraaau :D Můžu ten film vidět dokola a neomrzí mě, což se mi stává málokdy. Pět hvězd, sto procent, palce nahoru, klobouk dolů!

Román pro muže (2010)

"Ty vole Rendo, krávo volé!" No tak zase dobrý.. 30% a to ještě s se zavřenýma očima. Ani Donutil mě nedonutí, podívat se na to znova!

StreetDance 3D (2010)

Mnohem lepší než Step Up 3D. A dokonce možná i lepší než Step Up: The Streets. Líbilo se mi to. Ani chvíli jsem se nenudila, taneční prvky neokoukané, žádná natažená slaďárna. A George Sampson v roli Eddieho byl příjemným překvapením, stejně jako Diversity :) 78%

Orphan (2009)

Tak toto bylo ale velmi milé překvapení :) A musím říct, že Isabelle Fuhrman podala opravdu excelentní výkon! 98%

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Proč? Proboha řekněte mi někdo.. PROČ?!

Melodie mého srdce (2007)

Hudba je okouzlující věc a tenhle film to jen potvrzuje. Freddie Highmore byl ve své roli absolutně úžasný! O zbytku hereckého osazenstva ani nemluvím, režisér obsadil opravdu velmi příjemné herce. Příběh je něžný, chvílemi až pohádkový. Hudba je mou velkou vášní (bohužel tedy pouze pasivně) a tak si dovolím tento film zařadit mezi jeden z nejlepších hudebních filmů. Alespoň pro mě :) 96%