Stmívání (2008)

Film ne, raději knihu! Jedna hvězda za hudbu, ta mě baví.

Nekonečný příběh (1984)

Dokonalý fantasy film mého dětsví. Vždycky mě hrozně fascinoval Kamenožrout, Bastienovi jsem záviděla Falca a Atrey byl mojí dětskou láskou :)) Jednoznačně 100% !

Pretty Woman (1990)

Neumím si představit pojídání vánočního cukroví bez této roztomile naivní klasiky :) 90%

Co žere Gilberta Grapea (1993)

Příběh o lásce k handicapovanému sourozenci. Příběh o handicapovaném klukovi, který obdivuje svého velkého bratra. Příběh o synech, které bezmezně milují svou matku i přesto, že její láska k nim je mnohonásobně menší. Citlivý děj, naprosto vynikající DiCaprio (bože, jak já mu to žrala!) a osobitý Depp. Juliette Lewis nemusím, ale tady mi kupodivu tolik nevadila. 97%

Chlapec v pruhovaném pyžamu (2008)

Jeden z nejsilnějších fimů, jaký jsem doposud viděla. Perfektní příběh o dětské naivitě. Děj mě dostal do kolen a závěr filmu byl i na mě "silný kafe". Baví mě, když se můžu u filmu emočně vyřádit. Ale po shlédnutí tohoto snímku jsem nemohla přestat plakat, psychicky mě vyčerpal. I přesto má u mě jasných 100% !

Morganovi (2009)

Po půlhodině jsem usnula, takže pro mě naprosto nudná a absolutně nezáživná rádobykomedie. Ani Hugh Grant s tím svým kukučem mě tentokrát vůbec nebavil. Škoda..

Let's Dance 3D (2010)

Už jsem viděla mnohem lepší taneční filmy. Scéna s vodou lehce trapná, jelikož byla už v druhém díle. Příběh naprosto o ničem a ani to 3D mě nijak nenadchlo. 45%

Machři (2010)

Žádné velké nadšení, asi jsem od hvězdného obsazení čekala víc. Ale je to fajn oddychovka. 60%

Talentmania (2010) (pořad) odpad!

Absolutně nechápu výběr poroty. Režisér, (ani ne) průměrný zpěvák, moderátorka a tupá modelka. Ti všichni v čele s Marešem, který je tak trapný, že se při jeho rádoby vtipech červenám za něj. Býval to vtipný moderátor, ale to co předvádí tady, to je děs. A vůbec nevěřím tomu, že má Talentmania větší sledovanost než Česko Slovensko má talent. Už jsem si zvykla, že je Nova trapná, ale že to dojde až takhle daleko, to bych tedy nečekala ..

Česko Slovensko má talent (2010) (pořad)

Konečně pořádná talentová soutěž. Sympatičtí moderátoři, vtipný Kraus, emoční Bílá a objektivní Slávik. Dobrý.