Daddy's Little Girl (2012)

O jak já rád takéto rodinné filmy. Dcéruška jak vystrihnutá z encyklopédie o správne vychovanom fakanovi je unesená nesympatickým rovnokšiltovkárom s účesom ako Justin Bieber. Nasleduje samoúčelné budovanie dôvodu na to, aby divák vedel pochopiť to čo má prísť. Fotr sa nejak v polke filmu dozvie, že mladú uniesol práve Justin Bieber, ktorý je z hodou okolností jeho brat. Nasere sa a preberá iniciatívu. No a v tomto momente prichádza to, na čo všetci čakali. Takzvané ospravedlniteľné konanie. Konečne sa vytráca toľko naťahovaný úvod a ide sa na vec. A práve tu si každý chlap predstavuje seba v koži fotra v prípade, že by sa taká vec stala jemu a jeho rodine. Takže ja som sa kochal...užíval si to... vhod mi prišlo aj to s tým oknom, keď vlastne svojej podarenej žene pred všetkými vysvetlil, že je piča atď. Mňa to bavilo.

Špión (2015)

ty vole no mne tento silený, afektovaný, americký "humor" proste nesedí. Keby som povedal, že som sa ani raz nepousmial, tak by som klamal, ale toto a v červenom ? no si sa posral, nie ? Neviem čím to je... čo mi uniká ? Všetci sú posratý z Fast and Furious, čo je v poslednaj dobe to najhoršie, čo McDonnaldová kultúra vyprodukovala, a teraz toto. Tak čo mi to uniká ? kokotnatosť ? Neviem.

Když zvířata sní (2014) odpad!

Nedopozerané... tak ja neviem... možno to má finále jak kráva, ale to sa nedozviem, pretože si to už nikdy nepustím. Nudil som sa jaxvina. Pozerať na životom utrápenú, hnusnú dánku ako čistí ryby proste nebudem....

V pasti (2005)

Všetko by to bolo fajn, skvelé a nápadité, ale ja proste neviem pri tomto druhu filmu odpustiť logickú chybu. To, že tá mladá šťanda vyjebáva s chlapíkom je v poriadku... ale to, že ho donúti skočiť zo strechy a obesiť sa, keď sa tam zjaví jeho tajná láska mi prišla kokotina. Donúti ho tak, že mu povie, že si potrhá šaty a bude sa tváriť ako zneužitá. Avšak nejak sa zabudlo na to, že chalan ma čerstvo vyrezané vajcia, čo mu tak isto neprekáža v behu cez prekážky. Takže miesto toho, aby soplande prijebal bombu, zišiel dole, zničil fotky a zavolal políciu, tak skočí zo strechy. To asi nie...

Dítě číslo 44 (2015)

takto to dopada, ked sa filmu zabudnu prisit gule. Namet je to zase dobry, ale to spracovanie... ani sa mi o tom nechce rozpisovat. Bolo to nemastne neslane, nudne... A dejova linia Hardyho s tou co sa hra zo zapalkami a kope do osieho hniezda ma vyslovene srala.

Ghoul (2015)

notypico... Peta Jakl sa rozhodol vyskusat FF (Fucking Fake) a pritom zobrat z americkej produkcie presne to najhorsie co v tomto subzanri existuje... a to je - tma jak v riti + roztrasena kamera + nic neni vidno = atmosfera v hajzli. Takze zabita hodina a pol. Je to odpad, ale napriek vsetkym nedostatkom, a ze ich kurva bolo, tu jednu dam za namet. Andreja Romanovicha mam rad a potesil ma ten namet. Avsak takto nieee.

Terminator Genisys (2015)

Vážení priatelia, nepriatelia, filmoví kritici, artoví teroristi a ďalšie internetové existencie plné rozumov a "vlastných" názorov. Kto čakal a chcel porovnávať Cameronovu Termosku s týmto je, povedzme si úprimne, debil. Kto tak urobil, sám si defraudoval zážitok z tohto filmu. Ísť totiž do kina hneď na začiatku s tým, že to bude nahovno lebo som videl trailer a Milka sa nepodobá na Lindu a Dub z Rakúska je už starý a ja neviem kto mal ešte aké dôvody je na guľku. Poviem vám čo som dostal ja. Dostal som príjemný film, ktorý ma nenudil ani chvíľu. Dostal som film, kde som si príjemne zapolemizoval o kadejakých slučkách v čase a či to čo dostávam je čo i len teoreticky možné a hlavne dostal som film, ktorý prekonal moje očakávania. Takže ja za seba pálim plný počet aj keď o tom niesom tak jasne presvedčený ako u Terminálu 2, ale povedzme, že prižmúrim moju uretru a trošku pomastím.///tak sa mi to rozlezalo v hlave a styri budu lepsie :)

Jurský svět (2015)

Keď strejda Štefan "Itzik" Špielberg v 93om natočil film o nadrozmerných jaštericiach, ktoré kreacionistom kurvia krám, som bol soplavý chlapec, ktorý si to užíval plnými dúškami a dodnes má ten film rád. Keď natočil dvojku, tak to bolo tiež kúúúl a odpustil som mu aj to, že sa strejda T-Rex počas plavby naučil kormidlovať nákladnú loď. Trojka ma nechala chladným a od tejto štvorky som popravde veľa nečakal. Po štyroch pivách a po jedno dlhom ostrovnom ladovom čaji som zašiel do kina. A ja ti neviem čím to bolo, ale zase som sa cítil ako malý chlapec. Atmosféra, kamera, jašterice, nejaké tie nekalé úmysli...všetko som to baštil. Ono k tomu len raz za čas človek musí pristupovať ako k tomu čo to proste byť má... rodinná pičovinka pre deti s krásnym vizuálom a efektami... nič viac...nič menej. A keď si ešte pomyslím, že tento film konečne otvoril dvere toľko očakávenému Megalodonovi, tak nemám o čom. A serem aj na lodičky, nepríjemného tínejdžera a poslušne vycvičené raptory.

Odebrat z přátel (2014) odpad!

Vážení a milí soudruzi... toto za čo som práve vysolil 4 eurá je ten najhorší a najnudnejší horor aký som kedy videl, a že som ich kurva videl. Hodinu a pol pozerania na otravných preafektovaných amerických kokotov, ktorí sa socializujú cez online "čety" ... bol to naozaj horor. Od začiatku som im prial smrť už len preto, že sa nevedia dohodnúť a sadnúť si v dákej knajpe na pivo a porozprávať sa ako ľudia. Prvá hodina bola utrpením mladého Werthera, kde človek pozerá na četové okienko a číta všemožné pičoviny od otravných rovnokšiltovkárov... keď už konečne prišlo na nejakú vyvražďovačku, tak to bolo sekané a človek videl hovno. Skrátka a jasne sa v tomto filme snúbilo všetko čo nenávidím. Udem si ja teraz napraviť vkus nejakým majstrsikom ako ala Panelák.

Ďábelská posedlost (2015)

ty pico... "dokument" o zenskej, ktora vie na dialku ovladat dychanie a srdce ineho cloveka, ale zaboha si nevie poradit s kokotmi v miestnosti... a ako dokument to nefunguje uz vobec, kedze tomuto by uveril akurat tak analne pozehnany ministrant.