Everest (2015)

tak som sa nedostal...a to mam tieto filmy o magoroch rad. Cely cely cas som si klepal na celo a snazil sa prist na to, preco je niekto ochotny podstupit niekolkotyzdnovu torturu, zaplatit za to kurevske prachy len preto, aby vyliezol na nejaky zmrznuty suter. Miestami je to vsak celkom nuda a nebyt ruskeho terminatora, ktory beha po Evereste hore dole, tak dam mozno aj dve.

San Andreas (2015)

uff ale som si vydychol ked prezili... Uz dlho sme tu nemali ziadnu poriadnu propagandu... nejaka ta vlajka, rodina, spolu to vybudujeme znova a podobne... tieto veci su fakt silne a emocne a ja som sa zase skoro raz rozplakal uz asi po 3451 raz...smiechom. Scenar ako inak velmi originalny... predtym tu nikdy nic take nebolo prisaham Bohu nech Boh zdochne ak klamem. Rock podava zivotny herecky vykon (niekde som cital, ze bol ochotny dlubat sa prstom do otvoreneho oka aby mu v jednej scene zaslzilo) ...Saska Daddario ma stale uzasne kozy a pohlad idealny na POV oralny sex. Proste a jasne je to zase jedna gycoidna kokotina plna patosu.... ale kupodivu mne to nevadi. Preco ? Lebo ide o katastroficky film, ktory som si na svojej velkej telke uzil a ani ma nesralo, ze som zase zhobloval kusok z IQ.

Aligátor (1980)

tak absurdne, ze je to genialne. Ja som sa obcas tak smial, ze mi tiekli slzy...

Jdi a dívej se (1985) odpad!

to som si ja blbec zase nabehol... hodinu som cakal kym sa zacne daco diat... vravim si uz to musi prist. A ono nie... ono nic. Dostal som len pohlady, bociana, prijebane ruske ksichty, dalsie pohlady a dej nedavajuci zmysel. Nasrat na tieto hlbokomyselne sracky.

Cop Car (2015)

Z casu na cas sa natoci film, ktory nie je moc akcny, nie je ani o dialogoch, nejake to napetie tiez neni na krajanie a pritom je dobry. toto je jeden z tych filmov, ktory mna prijemne prekvapil. Deviatim filmom z desiatich, ktore maju podobny spad by som zavalil odpad! ani by som nehlesol. Ale ten desiaty... ma kurva nieco do seba. V tomto konkretnom pripade je to to, ze keby sa nahodou dade v tom skurvenom balikove za oceanom stala podobna vec, tak by som nemal problem uverit, ze sa odohrala presne takto ako to ponima ten film. A hoci je ten film pomerne predvidatelny a pribeh narocny nema, tak aj napriek tomu som si to uzil. Nejake logicke diery som nepostrehol, chovanie postav je velmi realisticke, dokonca aj tym dvom malym neprijemnych zmrdom som nemal problem uverit ich idiociu, pretoze su to americania. Takze pre mna spokojnost a prijemna oddychovka.

Druhá míza (2015)

Pacino je Pacino... o tom ziadna... ale toto tu som uz videl tolko krat, ze sa mi z toho zveda kufr. To zas a znova potvrdzuje moju teoriu o 5 kostrach scenara, ktore koluju v Holom Ude ako kocik medzi pedofilmi. Cize zly sa stane dobrym a ide odcinit co posral za posledne roky...pomaly si vybuduje nejaku tu cesticku, ktoru samozrejme dojebe...ale aj tak mu vsetci odpustia a zivot ide dalej.

Metallica: Some kind of monster (2004)

Ale picu uzenu dobre... pozeral som sa na chlapikov, ktorych som mal v oblube a teraz vidim, ze Hetfield je prijebany curak, ktory len hovori o svojich pocitoch a clovek caka kym sa rozplace, Ulrich je nenazrany chuj, ktory sere na posolstvo Metallici a najradsej by hral posrany POP. Hammett len sedi a pozera a prosi boha pana, aby sa uz rodicia Lars a Jimmy nehadali a on si mohol hrat svoje sola. Jediny normalny je tam Newsted, ktory urobil dobre ze odisiel. Z legendy sa stala banda uplakanych kokotkov, ktorych rozmaznali prachy...

Aku no kjóten (2012)

Miike zase raz nesklamal a natočil ďalšiu bezbrehú kokotinu, ktorá nemá hlavu a pätu. A pritom to vôbec nemuselo byť zlé... jedinú hviezdu dávam za lov bažantov po škole. Budem pevne veriť a dúfať, že tento zaujímavý námet zoberú do rúk McDonnaldovci a poludštia to tak ako to urobili z Oldboyom.

The Girl Next Door (2007)

No... a ako mám ohodnotiť tento film ? Vyslovene nasieracia záležitosť, ktorá môže byť kludne za 5 alebo odpad! ... nebudem hodnotiť

Morituris (2011) odpad!

Môže to byť stará škola...môže to byť nová škola...môže to byť nízkorozpočtové a ja neviem ešte čo. Námet zlý nie je, ale kurva. veď to bolo ako celý čas pozerať negrovi do riti cez zváračské okuliare. Všetko sa odohrávme v tme a po tme. Nič tam neni riadne vidno a na toto pozerať hodinu ? no môžem to ja jebať.