Jezinka.Jezinka

Jezinka.Jezinka

Eva Nováková

okres Cheb

119 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Arabela (TV seriál) (1980)

  Krásná princezna, jejíž vzdělání skončilo u skoňování podsatných jmen, odloží diadém a princeznovské šaty, aby v legínách a košili mohla v rodině muže, se kterým si je aspoň o čem povídat, čarovat podle kuchařky "Vaříme zdravě, chutně, hospodárně". Tu kuchařku máme doma taky, ten diadém mě fascinoval víc než kouzelný prsten. Asi to bude tím, že vařit umím i bez prstenu. Ale ten kouzelný plášť, to bych si chtěla zkusit. Na výstavě jak se obléká pohádka jsem si na něj mohla aspoň sáhnout.

 • poster

  O chytré kmotře lišce (TV seriál) (1983)

  Moje první knížka a nádherný večerníček, který tu byl "odjakživa", Chytrá kmotra je předobrazem všech mých dalších oblíbených literárních hrdinek. Obdivuji ji celý život, na rozdíl ode mě nemá ani problém s telefonováním. Chytrá kmotra je prostě dokonalá. A ráda bych zdůraznila, že tady jsem, navzdory svému zvyku, při hodnocení naprosto objektivní.

 • poster

  Malá čarodějnice (TV seriál) (1984)

  Za našich mladejch let, ber jak ber, byl v televizi každý večer parádní večerníček, prakticky jeden skvost za druhým, ale i tak v té záplavě klenotů některé vynikaly, Malá čarodějnice, která se snažila seč jí síly stačily stát se dobrou čarodějkou, což se jí i podařilo, patří mezi ty z lepších kusů. Pohádky s Malou čarodějnicí a jejím Havranem byly mnohem lepší výpravou do kouzelného světa, než to, co přišlo po nich. "Chtěla bych tančit!"

 • poster

  Návštěvníci (TV seriál) (1983)

 • poster

  Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

 • poster

  Přátelé (TV seriál) (1994)

 • poster

  My z Kačerova (TV seriál) (1987)

  Jedním z nejpříjemnějších důsledků Sametové revoluce bylo to, že mě a moje vrstevníky tenhle seriál při své české premiéře zastihl ještě jako malé děti, které seděly v neděli večer doma u často ještě černobílých televizí a slintaly nad každým dalším dílem kačerů. Dokonalé, dokonce natolik, že jsem chtěla mít růžové šatičky a růžovou mašli ve vlasech. Jediné růžové oblečení, které jsem kdy chtěla, Kačko. Že se jedna ze zastávek pražského metra jmenuje Kačerov považuji za poklonu všem z Kačerova.

 • poster

  Rychlá rota (TV seriál) (1989)

  Pro hlodavce mám velkou slabost. A Zipp je jediná octomilka, která mi neleze na nervy.

 • poster

  Chůva k pohledání (TV seriál) (1993)

 • poster

  Cirkus Humberto (TV seriál) (1988)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace