Zajdo

Skype: zajozc
Twitter: martinzajo

<< předchozí 1 2 3 4
    • 14.11.2018  23:32

Pre ľudí čo nečítali, nevideli Pottera a nemajú radi Rowlingovej svet asi priemerný film. U mna sú to slabšie 4*, potenciál tam vidím vďaka Deppovi a Lawovi ale to by museli mat vo filme oveľa viac priestoru, snáď v tom ďalšom, potom by to mohla byt pecka.

• 15.8.2018  19:43

Čeľuste sú len jedny, no ako letná oddychovka v kine fajn, nie som Stathamov fanúšik ale v tomto filme bol v pohode. Slabšie 4*

• 1.8.2018  23:26

Vrchol série, po príbehovej aj akčnej stránke. Tom Cruise je frajer, behal po najvyššej budove sveta, šplhal po skalách, vydržal pod vodou niekoľko minút, pilotoval helikoptéru. V ďalšej časti bude asi pilotovať raketoplán rovno na Mars, inde sa už nemá kde posunúť.

• 14.3.2018  22:10
    Tomb Raider (2018)

Najlepší dobrodružný film od Indiana Jonesa 3. Alicia bola božská, kritikom zavrela ústočká.

• 1.8.2017  12:21

Môj najobľúbenejší hrdina z Marvelu je späť a mňa znovu nesklamal. Tom Holland bol skvelá voľba, videl som pár videí ako sa pripravoval na svoju úlohu a chalan sa do toho celkom zažral a na plátne to bolo vidno.

• 23.7.2017  21:14

Takže až v trojke sa zrodila legenda s hokejovou maskou. Rozhodne lepšie ako prvé dve časti a medzi slashermi si to tie 4* zaslúži, ale mám taký pocit, keď sa pozerám na ten počet natočených filmov, že toto bol čo sa týka Piatka 13 strop. Dúfam, že ma ešte nejaká časť prekvapí.

• 22.7.2017  22:36
    Dunkerk (2017)

Asi to nie je najlepší vojnový film čo som videl ale zobrazenie vojny mi prišlo veľmi živé a skutočné. Poe Dameron nie je najlepším pilotom vesmíru ale Tom Hardy - Farrier. Nolan v mojich očiach ešte ani raz nezakopol.

• 22.7.2017  18:08

Besson to skoro dal, ukázal nám zaujímavé universum v skvelom kabáte ale ten rozťahaný, priemerný dej so slabým záporákom to zráža dole. Slabšie 4*. (Delevingne to dosť celé ťahala, čo by som nikdy nečakal, som zvedavý na jej ďalšie počiny, niečo v nej je.)

• 19.6.2017  01:03

Piatok 13 je veľká legenda Slasherových horrorov ale film čistý priemer, ťažko povedať ako by sa mi to páčilo v roku 1980 ale tiež asi nie viac, Halloween z roku 1978 som videl prvý krát len nedávno a nedá sa to porovnať, ten film bol pecka. No dám ešte sérií šancu, som zvedavý na Jasona.

• 9.6.2017  23:49
    Mumie (2017)

Podobný prípad ako minulý rok s Tarzanom, po hodnoteniach na CSFD som nič nečakal a zase som sa v kine super bavil. Ahmanet u mňa lepšia ako Imphotep. Ako som tu zazrel v komentároch miestami som tam videl aj ja Uncharted :). No neprišla žiadna nuda, krásne to odsýpalo so skvelou akciou. Asi to neni čistých 5* ale keď sa pozriem na to hodnotenie musím dať plnú, dúfam, že to zarobí a Dark Universe neskončí už v zárodku. Kráľa Artuša tento rok mi je tiež lúto, hlavne že trápne rýchlo a zbesilo zarobí miliardu :D.

• 8.6.2017  00:22

Asi najhorší blockbuster aký som videl, a to viem v pohode vypnúť mozog na takéto filmy a vychutnať si tú zábavu a pokochať sa akčnými scénkami, ale ani tá akcia u mňa nefungovala a nudil som sa. Všetko od akcie cez rozhovory, nahodené ksichty hercov a hľášky bolo také, že ani slovo prehnanosť nestačí, to sa nedá ani vyjadriť(taký John Wick je oproti tomu film podľa skutočnosti). 1* za Dwayne Johnsona, ktorý bol jediný čo mi vo filme nevadil a ustál ten trapas a za pasáž Stathama v lietadle.

• 6.6.2017  22:12
    Wonder Woman (2017)

Gal Gadot je dokonalá ako Wonder Woman. Bavia ma tieto DC filmy z dôvodu, že tie postavy nepoznám tak dobre ako od Marvelu z komiksov, kreslených seriálov, hier a podobne, tak tieto originy sú pre mňa také príjemné spoznávanie nových komiksových charakterov, teším sa aj na Aquamana, Flasha... Jediné postavy čo som poznal lepšie bol Superman a Batman. Ešte za zmienku stojí Chris Pine, sympaťák.

• 6.6.2017  10:16
    Městečko Twin Peaks (TV seriál) (1990)

Tento seriál má dokonalé tri veci, atmosféru, agenta Coopera a strašne sympatické baby.

• 5.6.2017  00:51
    John Wick 2 (2017)

John Wick je veľká sranda, ako keby som v počítačovej hre použil cheaty na nesmrtelnosť a neobmedzenú muníciu. Ktorému chlapovi sa nemôže páčiť takýto akčný nášup. Keanu pekne potrénoval.

• 5.6.2017  00:48

Prvé dva filmy potiahol Jack Sparrow, od trojky Hector Barbossa, v tomto filme to bola remíza, pauza sérií pomohla a je to zábavný letný blockbuster, podľa môjho názoru by to bolo solídne ukončenie celej série, dejové linky všetkých postáv sa krásne ukončili.

• 5.6.2017  00:36
    Život (2017)

Mňa osobne toto mimozemské stretnutie bavilo viac ako napríklad tak veľmi ospevovaný Arrival, je mi jedno, že to bola kombinácia viacerých filmov, u mňa to fungovalo na výbornú, ja som sa bavil počas celého filmu.

• 20.5.2017  11:53

David Beckham strávil asi viac času v maskérni ako na placi, čo je celkom škoda, je to sympatický típek. Osobne som rád za každé nové fantasy, no keď si to porovnám napríklad s Warcraftom alebo LOTR tak ma to rozhodne bavilo o niečo menej ale v pohode filmík.

• 20.5.2017  11:47

Votrelec sa zmenil už to nemá tú skvelú horrorovú atmosféru ako prvé dva filmy ale má to zase iné prednosti, vizuálna stránka, akcia, zábavnosť. Top trojka Alien, Aliens, Alien: Covenant.

• 18.5.2017  00:19

Keď to vyšlo tak som frčal na hre Resident Evil 3 Nemesis a mne to vtedy nejak k sebe pasovalo. Mal som 12 rokov a bol som vysraný aj z hry aj z tohoto filmu :D. (film doniesol starší brat na videokazete, krásne to časy :) Teraz som to videl v TV a vrátilo ma to o 15 rokov dozadu ku gamepadu z PS1. Béčko, ktoré ak v budúcnosti o pár rokov bude v TV tak si ho znovu pri peknej noci rád pozriem aj keď samozrejme Carpenter má na viac a natočil oveľa väčšie horrorové pecky, taký Thing toto schová do vačku ako nič.

• 18.5.2017  00:05

Obdivujem borcov čo sa vyberú takto na more. Dalo by sa to prirovnať k dokonalej búrke no ten film je jedna z mojich srdcoviek (aj soundtrack), toto bolo o niečo slabšie ale pekný film, fandil som im celý čas.

• 4.5.2017  22:47
    Kruhy (2017)

Po tomto filme si už neviem predstaviť ďalšie pokračovanie Samarky, na toto sa ešte dalo pozrieť ale už je to tak prevarená téma, značka, že už to nemá čo ponúknuť ďalej. No zarobilo to na seba aj trošku do vačiek tak asi sa ešte vyplazí von z toho televízora niekedy zase raz.

• 4.5.2017  22:36

Pôvodné anime bolo inšpiráciou pre veľa sci-fi filmov aj pre Matrix, ktorý je kráľom sci-fi filmov, akčných filmov a jeden z najlepších filmov vôbec. Mňa svojim príbehom, myšlienkou, svetom zaujal aj tento a dúfam, že sa mi dostane pod ruku niekedy aj pôvodné anime.

• 22.4.2017  01:22

Evil Dead bol veľmi fajn film ale toto bolo čo, paródia na prvú časť ? Nepáčilo sa mi to ani ako horror ani ako komédia, pár svetlých okamihov to malo + tie lacné masky majú niečo do seba, no väčšinu času som sa nudil.

• 14.4.2017  23:29
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Neviem aké more vyplavilo bratov Dufferovcov alebo odkiaľ prišli, ja osobne som o nich nikdy nepočul ale chlapci natočili pre mňa dokonalý seriál, ktorý hodnotím 11/10. Tú atmosféru 80 rokov a celý seriál som si tak k....... vychutnával. Lahôdka.

• 3.4.2017  23:37

Trošku to má zo začiatku pomalšie tempo ale keď sa to rozbehne, tak sa to nezastaví až do konca. Michael Bay akčné scény jednoducho vie.

• 29.3.2017  14:49
    Spojenci (2016)

Pitt a Cottillard veľmi sympatická dvojica (Cotillard som v iných filmoch až tak nemusel) + koniec filmu vo mne zanechal silné emócie, celý film to bolo na 4* ale koniec to vytiahol hore.

• 11.3.2017  23:13

Wolverine je skvelý charakter a Hugh Jackman očividne miloval hrať túto postavu, zaslúžil si takúto rozlúčku. Neviem si predstaviť ďalší film s novým hercom, som zvedavý čo ďalej budú robiť s tou postavou lebo to momentálne nevyzerá, že by komiksovky prestali točiť, keď to zarába také peniaze + taký silný charakter. No nech príde čokolvek tak Wolverine je Jackman a Jackmana si všetci budú pamätať ako Wolverina. Vďaka bohu, že to natočili ako R-kový film.

• 10.3.2017  22:47

Na Jacksonovho King Konga to nemá ale ako zábavka so skvelými súbojmi a akciou super. Audiovizuálna stránka v kine brala dych.

• 1.3.2017  23:17
    Boj o oheň (1981)

Toto nám mali premietať na hodinách dejepisu keď sme sa učili o praveku. 10 000 BC film ktorý bol natočený o 27 rokov neskôr mal horšie masky ako tento film. Oscar bol v tom roku asi v správnych rukách.

• 1.3.2017  00:11

Štvorica z Edinburghu ma znovu královsky zabavila. Pri oboch filmoch tá charizma z postáv len tak sršala, a veril som to všetko každému jednému + soundtrack je topka.

<< předchozí 1 2 3 4